Žhavé foto: Nahý superplavec Michael Phelps? A jak to má rád v posteli?

 Celebrity 
08. dubna 2015 04:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Plavec Michael Phelps je prý velký a všude...  internet
Tak to je gól. To, že americký superplavec Michael Phelps (29) je výkonný sportovec, se ví, vždyť je držitelem několika olympijských a sedmi světových rekordů v plavání. To, že je výkonný i jako milenec, o tom si štěbetají vrabci nejen na amerických střechách. A o tom, že je velký a všude se také špitá. A jakže to má rád v posteli?

Michael Phelps je vysoké postavy a na internetu se objevilo pár fotografií, které zvýrazňují jeho nadměrné mužství v plavkách. Pak se ale objevila jedna fotka přímo ze sprch, kde je plavec, jak ho stvořil sám Bůh. Že by to byla fotomontáž by možné bylo, ale mnozí se shodli, že je to pravé. Parametry jeho těla tomu odpovídají a i někteří diskutéři míní, že je to zaručeně jeho chlouba. Jeho přítelkyně si tedy přijde, či přijdou na své.

Sám Phelps měl prý celou řadu milenek, které obšťastnil a určitě uspokojil. "Má čím, je to hřebec a stejně rychlý a divoký, jako je v bazénu, je i v posteli," nechal se před časem slyšet jedna z nich.

Podle všeho trpí ale slavný plavec i jednou "úchylkou". Má totiž rád, když na něj žena močí. Jestli je to pravda, je otázkou. Nebyl by ale první ani poslední.

Podle některých takzvaně zaručených zdrojů údajně nemá plavec zkušenosti jen se ženami, ale i muži. Že by ve sprchách s některými kolegy plavci přeměřoval, jakou kdo má ploutev...?
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželský pár rozprodal kvůli rozvodu sbírku umění za neuvěřitelných 21 miliard korun

Styl

Nevyhýbejte se konzumaci příloh. Brambory obsahují nespočet živin a také dobře zasytí

Dům a zahrada

Posedíte si rádi večer na zahradě? Zasaďte si květiny, které nejvíce voní v noci

Zavřít reklamu