Zrzka z Cest domů Hrubešová trpí závislostí!

 Celebrity 
05. dubna 2015 03:35 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Herečka Markéta Hrubešová trpí tak trochu závislostí....  LIU JO
Jedna z hvězd úspěšného seriálu Cesty domů Markéta Hrubešová je závislá! Na čem? Na tom, na čem většina žen, na módě. Má prostě ráda hezké a kvalitní oblečení, střihy, materiály. Nejraději má italskou módu, v které se cítí nejlépe.

Při otevření nového obchodu právě s italskou módou se svěřila, že je v podstatě „závislá“ na tom, aby dobře vypadala, především na společenských akcích, nebo třeba, i když jde jen nakoupit. Žena by totiž podle ní měla vypadat dobře za všech okolností. Jen na natáčení nemůže příliš svůj vzhled ovlivnit. Tam se vše řídí podle scénáře a vizážistů.

„My do Itálie jezdíme moc rádi, proto vím, že Italové patří mezi opravdové módní experty. Já osobně si potrpím na prodyšné materiály, které jsou elegantní, jednoduché a zároveň velmi pohodlné a to italská móda splňuje. A chci vypadat dobře, pochopitelně,“ svěřila se Hrubešová.

Po otevření italské prodejny v Rytířské ulici následovala i stylová módní přehlídka, které se účastnily další známé osobnosti jako: Markéta Jakšlová ze skupiny Verona, modelka Aneta Vignerová, moderátorka a modelka Monika Leová, zpěvačka Debbi, módní stylista Dušan Chrástek a moderátor Libor Bouček.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Přítel Olivie Newton-John zmizel a nikdo si toho nevšiml. Dodnes jde o jednu z největších záhad

Styl

Tasemnice liščí představuje pro člověka reálná rizika. Hlavně pro lidi, kteří konzumují neošetřené...

Tech

Aerocon bude dvakrát větší než superjumbo a bude to létající hotel pro tři tisíce pasažérů. Létat...