Ten Langmajer nemá rozum! Malé dítě a manželka doma a on takhle riskuje?

 Celebrity 
06. dubna 2015 04:15 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Lukáš Langmajer se pouští do nebezpečí. Co na to manželka a malý syn?  archiv L. Langmajera
Zakázané ovoce nejvíc chutná a nejvíc láká pokušení, říká se. Asi to tak bere i hvězda filmu Bobule, seriálu Vinaři nebo farář Šoustal z Babovřesk, herec Lukáš Langmajer. Doma má malého synka Mikuláše a krásnou manželku Lucii a jede riskovat. Pouští se do automobilových závodů a ne jen tak ledajakých!

Langmajer není srdcem jen herec, ale i závodník. Vezme si kombinézu, helmu a pojede rallye a to dokonce tu Valašskou, která se bude konat o víkendu.

„Tato sezona je má třetí v roli profesionála a první ve stáji mistra republiky v rally Jaromíra Tomaštíka, tedy ve stáji, ve které startovali či startují například Daniel Landa, Olga Lounová, David Suchařípa a další. Já osedlám Renault Clio Rs s výkonem přes 200 koní a po mém boku bude sedět legenda moto sportu Pavel Ryšánek,“ prozradil VIPStory.cz Lukáš Langmajer.

Za sebou má už krátký závod v Žiželicích na konci března, což byla takový zkouška na velké závody. „Už se těším na víkend, protože na horké sedadlo spolujezdce v rámci Valašské rallye usedne můj šéf stáje a mistr republiky Jaromír Tomaštík, který mě provede všemi záludnostmi toho legendárního podniku. Další starty bude už sedět vedle mě s itinerářem můj Pavel Ryšánek a s koncem sezóny v Praze i moje žena Lucie. A to při legendárním průletu Pražským Strahovem,“ plánuje mladý herec.

Manželka Lucie se sice jako každá milující žena o manžela bojí, přesto ho v jeho „šílených“ plánech plně podporuje. Malý syn Mikulášek mu fandí a pořád volá „táta, táta“…

Tento rok pojede mladý Langoš celý pohár jednodenních závodů a úplně poprvé i vícedenních soutěží, jako jsou Jihomoravské Hustopeče, nebo legendární Barum rally ve Zlíně, která je největší soutěží v České republice.

Na závodní trati se Langmajer dostatečně vyřádí a na silnici je pak v autě, které před časem získal k dlouhodobému užívání od jednoho z autosalonů, jako beránek. „No jinak bychom Lukášovi auto ani nesvěřovali. Víme, že je hodně dobrý a klidný řidič. A v jeho závodění mu samozřejmě držíme pěsti,“ dodal majitel salonu Miroslav Kopecký.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech