Verešová má novou metodu na svou popularitu - ukazuje bradavky!

 Celebrity 
06. dubna 2015 04:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Andrea Verešová udělá cokoli, jen aby se o ni mluvilo a psalo Profimedia
Andrea Verešová, modelka, matka i právnička není už tak médii obletovanou, jako kdysi. Dnes, když jede do Špindlu a hodí na sebe lyžařské hadříky za sto tisíc tak to už nikoho tak netankuje. Proto se musí snažit udělat cokoli, aby se o ni psalo.

A co by Verešová, která mluví svou česko-slovenštinou, která mnohým trhá uši pro slávu neudělala. Na několika fotkách se objevila bez podprsenky pod halenkou, trikem, nebo dokonce sáčkem. Byla prostě "nahoře bez". Své vnady dala všanc fotografům.

A "náhoda" tomu chtěla, aby vznikly rajcovní fotky Andrey, která o sobě vždy ráda mluvila a byla ráda, pokud se o ni hovořilo a psalo v superlativech. Protože je stále poměrně atraktivní ženou, nemá se za co stydět. A ona se nestydí. K mužům měla vždy kladný vztah a tak ukázat svá "kůzlátka", jí problém nedělá.

"Andrea miluje slávu a je dost nervózní z toho, když někde je a ne každý ji hned pozná. Docela si na tom zakládala, ale doba se mění," řekla jedna z jejich kamarádek.

Pokud však Verešová bude chodit skoro "nahá", bude se o ni mluvit čím dál víc. Jen je tu otázka, zda je vhodné, aby tato atraktivní žena a matka měla pověst svobodomyslné holky, která ukáže cokoli?
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Diana celé dva roky věděla, že může zemřít při autonehodě. Nový dokument odhaluje další...

Styl

Nechte své vlasy odpočinout a zbavte se šamponu. Porostou rychleji a nebudou vám tolik vypadávat

Dům a zahrada

Nenechávejte koření v kupovaných sáčcích. Hrozí plíseň i ztráta chuti