ODHALENÍ: Laurinová se zajíčkama. Co s nimi má?

 Celebrity 
05. dubna 2015 04:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Sabina Laurinová ve společnosti dvou mladíčků, začínajících herců Divadlo Palace
Herečka Sabina Laurinová (43) v obětí dvou mladých kluků, ještě v podstatě zajdů. Co s nimi má, ptají se všichni? S oběma se drží za ruce a usmívá se. Maminka dvou dětí a bývalá partnerka rockera Pepy Vojtka se společně Zdeňkem Piškulou a Mirkem Sabadinem potkává hodně často!

"Potkávám se proto, že společně ještě s dalšími kolegy jsme začali v Divadle Palace zkoušet hru Rodina je základ státu," prozradila Laurinová, která hraje matku dvou dospívajících synů.

V komedii se objeví třeba Miroslav Etzler, Martina Hudečková, Vanda Hybnerová, Marika Procházková, Rudolf Jelínek. a další. Takže společně teď všichni tráví hodně času.

"Premiéra je 14. května, moc se na to těším a všechny srdečně zvu," podotkla Laurinová a vyhnula se tak otázce, zda se v jejím životě neobjevil nový muž.

Herečka, která o sobě říká, že má takzvané "pětiletky", tedy vztahy, které vydrží průměrně tak dlouho si ale nestěžuje. Stará se o dvě dcery, s kterými ji pomáhá maminka, hraje, točí televizní seriál a věnuje se i charitě. A jak se často nechává slyšet, když už by se rozhodla pro nový vztah, určitě ne s mužem výrazně mladším.

"Sabina na zajíčky opravdu není. Ona vedle sebe potřebuje chlapa, někoho, o koho se může opřít, ne nějaký floutky. Na to ona není," práskla na Laurinovou její kamarádka.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Menstruační houba jako alternativa k tamponům. Je čistě přírodní, použít lze opakovaně a můžete se s...

Tech

Takzvaný projekt Manhattan byl vyvrcholením snahy Američanů o sestrojení a použití jaderné bomby. Na konci...