Bývalá krasobruslařská hvězda René Novotný: Budete koukat, jak skončil! FOTO!

 Celebrity 
07. dubna 2015 04:58 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Bývalá krasobruslařská hvězda René Novotný skončila úplně jinak, než si asi představovala archiv
Bývalý aktivní krasobruslař, mistr světa René Novotný (51), který byl spolu s Radkou Kovaříkovou nejen profesionální partner, ale i manžel, skončil asi úplně jinak, než by si představoval. Dal se totiž na politiku a je z něj starosta za stranu Andreje Babiše. A dodnes se se svou exmanželkou nevypořádal. Věci řeší soud.

„Už pět let nejsme manželé a dodnes soud řeší naše vypořádání. Je to smutné,“ posteskla si před časem mistryně světa Radka Kovaříková, která oslavila své nedávné čtyřicátiny ve velkém stylu s řadou přátel a kolegů. To její bývalý René Novotný se dal na politiku.

Vloni kandidoval za ANO v Brně - Židenicích, vyhrál a stal se posléze starostou. Věnuje se jak obci, jak se snaží prý pomáhat sportu. I to měl ve svém volebním programu. Zda to funguje, není teď jasné. „To, že je tu starostou vím, ale že by se tu něco výrazně změnilo, toho jsem si nevšimla,“ řekla VIPStory.cz paní Jarmila, která bydlí kousek od radnice, kde je Novotný starostou.

Neustále se prý nedokázal smířit s tím, že aktivně už bruslit nemůže. Dokonce před rokem dostal nabídku na to, aby bruslil v show na ledě Jen počkej, zajíci! s Tomášem Vernerem a Michalem Nesvadbou. Nakonec si údajně diktoval nesmyslné požadavky. Teď má stálý a ne malý plat, politickou „moc“, v které se shlédl. Jen s bývalou ženou, úspěšnou spoluproducentkou muzikálu na ledě Popelka, která založila i nadaci na podporu malých a mladých talentovaných krasobruslařů se dohodnout nedokáže.

„Choval se k ní hnusně, měla s ním peklo. Dokonce na ní poslal psychologa. Nutil ji pořád bruslit. A ani soukromě se k ní nechoval zrovna jako gentleman. Dodnes ji nechce dát to, na co má nárok, tak se soudí,“ řekl rodinný známý.

Zatímco Kovaříková se věnuje šoubyznysu propojenému s krasobruslením, Novotný přesedlal na politiku. Otázkou je, jak dlouho v ni vydrží.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Tech

Takzvaný projekt Manhattan byl vyvrcholením snahy Američanů o sestrojení a použití jaderné bomby. Na konci...