ŠOK! Dcera bývalého politika si divadlem vydělá víc, než kdejaký učitel nebo doktor!

 Celebrity 
07. dubna 2015 04:36 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Natálka Grossová si ve svých dvanácti letech vydělává víc, než kdejaký průměrně placený učitel nebo doktor archiv
Desítky tisíc měsíčně si na divadelních prknech vydělá dcera bývalého premiéra a předsedy ČSSD, dnes velmi nemocného Stanislava Grosse, dvanáctiletá Natálie. Účinkuje nejméně ve třech muzikálech, dále v Národním divadle a na účet, který ji spravuje její matka, ji přistanou vždy slušné peníze.

„Natálka vydělá víc, než je v Česku průměrný měsíční příjem. Vždyť ona má možná víc, než kdejaký řadový doktor v nemocnice, nebo třeba její učitelka,“ prozradil VIPStory.cz zdroj z jejího okolí.

Pokud lze brát v úvahu informaci, že průměrný honorář za menší roli v muzikálech je mezi 1200 až 3500 korunami, pak si může Natálka Grossová přijít klidně i na 30 tisíc za měsíc, pokud má dobrý měsíc a hraje víckrát.

„Natálka má individuální výuku, aby to všechno zvládla, ale jsme na ni hodně přísní, protože tím spíš ji pro školu nic neodpustíme,“ prozradila před časem maminka Šárka Grossová. Ta vždy dceru na zkoušky i představení vozí, do toho pečuje o druhou dceru a vážně nemocného manžela.

Peníze prý dceři střádá do budoucna, aby měla třeba na vzdělání, až vyjde základní školu a půjde studovat. Klasické dětství nemá sice Natálie Grossová téměř žádné, protože když se neučí, je v divadle či na zkouškách, za to si ale vydělá víc, než kdekdo, kdo pracuje třeba deset dvacet třicet let.

„Protože je Natálka šikovná, talentovaná, je obsazována hodně. Ne proto, že je Grossová, ale protože se režisérům do muzikálů hodí,“ řekl zdroj z divadla.

Malá Grossová hraje třeba v Mýdlovém princi, Marii Antoinettě, Přízraku Londýna či brněnském muzikále Let snů Lili i v dalších.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech