Vendula Svobodová označovala jiné za blázny, dneska za blázna označují ji!

 Celebrity 
23. února 2015 04:55 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Vendula Svobodová se svým o 16 let mladším milencem Josefem Pizingerem facebook
Manželka skladatele Karla Svobody, prezidentka Kapky naděje Vendula Svobodová (47) (42) si pěkně naběhla. Právě kvůli svému vztahu o celých 16 let mladším Josefem Pizingerem. Druhé před pár lety označovala za blázny, když se jí na možný vztah ptali, dneska je za blázna ona?!

„Pepa je zase jako můj syn, je to bláznovství myslet si, že by mezi námi něco bylo. Nikdy bych na něj jako na muže nepomyslela, dušovala se před lety Svobodová, krátce po sebevraždě svého muže! Dokonce novináře a další nazývala blázny, čpěla síru kolem sebe. A už tehdy bylo jasné, že jsou si blízcí.

„Jsem šťastná a spokojená. Ano, jsem zamilovaná,“ hlásá do světa prezidentka Kapky naděje. To, že před lety už všichni věděli, že mezi ní a synem její nejlepší kamarádky je víc, než jen přátelství, považuje za normální. Jde prý o přirozený vývoj.

Když se producíroval tehdy před Svobodovou urostlý mladík v trenýrkách, v kterých se rýsovalo jeho nadprůměrné mužství, označovala Svobodová Josefa za „skoro svého druhého syna“, jak dobře se spolu znali. Dnes jsou oficiální milenci, vyráží do společnosti a logicky se dělí nejen o jednu ložnici ale i o jednu postel.

Svobodová na sebe nedávno hodila téměř „pánský“ oblek i s kravatou a to zřejmě jejího Pepu tak fascinovalo, že na ni mohl oči nechat. Že by ale byl zajda od Svobodové jinak orientován, nehrozí. „Je fakt jen na ženský, ale je to hroznej divoch. Nevybouřenej a sex je u něj hodně na prvním místě. Ona je ale blázen, jestli si myslí, že s ní bude až do smrti,“ říká o něm jeden z jeho kamarádů.

Venudla Svobodová, která jde ode zdi ke zdi, kdy nejdříve měla o víc jak 30 let staršího manžela (K. Svobodu) a teď o skoro třicet let mladšího, tak duševně omládla. Když dostane čtyřicetiletá ženská do postele ani ne třicetiletého skokana, vlije ji to zkrátka krev do žil. I podle svého okolí čapla druhou mízu a je jak vyměněná.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

V zahradě je vítaná, doma právě naopak. Kuna umí nadělat pořádnou neplechu

Styl

Pět seriálů, které u československých diváků trhaly rekordy. Popularitu neztratily dodnes

Bydlení

Umýt žaluzie je občas potřeba. Jak si jejich čištění zjednodušit?

1. Letos by jednomu z největších českých herců bylo 80 let! Jiří Hrzán se konečně dočká své sochy

2. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

3. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

4. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

5. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

Zavřít reklamu