Dnes to byl fakt fičák! El Nino si vybral soupeře do Duelu a dvě VyVolené přiznaly, že jsou lesbičky!

 VyVolení 
05. září 2013 21:55 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Vladko vs. El Nino Foto: Facebook
Dnešní Výzva nebyla jen o výběru El Ninova soupeře do duelu. Byl to také večer plný emocí.

Už nějakou dobu se mluví o tom, že Pavlína a Mirka nebudou jen obyčejné kamarádky ze střední. Teď se v přímém přenosu přiznaly, že už léta tvoří pár. V lednu to bude 10 let! Holky dnes dokázaly to, co se zřejmě léta obávaly svým nejbližším sdělit. Otevřeně přiznaly svou sexuální orientaci.

Jejich rodiče to do nešního večera netušily. Nebo si to alespoň holky myslely, protože to celých 9 let před nimy úskostlivě tajily! „Nikdy jsem nic nenaznačila ani neřekla. Neumím si vůbec představit, jak těžký to pro ně teď je. Kdybych nebyla tady, tak asi nikdy nenajdu odvahu, jim to říct” svěřila se se slzami v očích Mirka a rodičům vzkázala: „Jsem pořád stejná, jsem to pořád já a nechci, aby si naši mysleli, že mám na hlavě tykadla.”

Tereza Pergnerová si jí i Pavlínu pozvala do studia, kde na ní čekali i rodiče. Mirky maminka to prý tušila už dlouho. „Jen jsem čekala, až najde odvahu a řekne nám to sama,” přiznala.

Zato tatínek byl v šoku asi o něco více. Netušil totiž vůbec nic. I tak oba šokující zprávu přijali skvělě a Mirku podrželi. „Svou dceru miluju a budu jí milovat i kdyby jí narostly čertovy rohy” řekl Mirky otec v přímém přenosu a svou dceru i její životní partnerku láskyplně objal a políbil.

Pavlíny maminka do studia bohužel nedorazila a tak jí Pavlína alepsoň vzkázala: „Doufám, že mě budeš mít pořád ráda”.

A koho si vybral potetovaný ukňouránek El Nino do zítřejšího Duelu? Podle jeho slov si chce změřit síly s nejsilnějším, aby buď vyhrál a nebo neztrácel čas a vrátil se domů ke své rodině. Ve vile to tichý rapper nesnáší dobře, neustále si stěžuje na klaustrofobii a celkově ho prý ve vile zžírají deprese. A tak si do Duelu zvolil Vladka! Tak štastnou cestu domů, El Nino!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum