Pánové, máte smůlu! Sexbomba Scarlett Johansson je už zase zasnoubená!

 Celebrity 
05. září 2013 15:45 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Scarlett bude krásná nevěsta. Foto: Facebook
Herečka Scarlett Johansson (28) a její přítel novinář Romain Dauriac jsou zasnoubení a velmi šťastní. Mluví o tom poslední zprávy. V tom případě pojďme otevřít hypotetické šampaňské. Zástupce Scarlett se totiž rozhodl situaci nekomentovat.

Uvidíme, jaké štěstí si přinese Johansson do manželství tentokrát. Od Dauriaca asi před měsícem dostala prastarý Art Deco prsten. Pro Scarlett to ale není poprvé, co ji muž požádal o dokud nás smrt nerozdělí.

Herečka už byla jednou vdaná také s hercem, Ryanem Reynoldsem (36). Ten je proslulý díky svým komediálním rolím. Taková komedie bylo i jejich manželství, které jim vydrželo sotva tři roky a přestože Ryan s titulem nejvíc sexy muž po rozvodu tvrdil, že není možné aby se ještě někdy oženil, uzavřel rok na to jiné manželství. Tentokrát s blondýnou Blake Lively, kterou proslavila role Sereny v seriálu Gossip Girl. Ryan se s tím rozhodně nepáře, bližního svého ale rozhodně neprokoukneš už po pár dnech chození! Sňatek totiž nabízel i Alanis Morrisette, ovšem s tou se rozešli ještě než si stihli říct ano. Tak do třetice už ti to možná vyjde Ryane.

Scarlett a Romain se setkali v roce 2012 a teď byla na filmovém festivalu v Benátkách při propagaci svého nového filmu Pod kůží, spatřena s velmi zajímavým prstenem na prsteníčku. Musíme mít však na paměti, že je o Scarlett známo, že prsteny na levém prsteníčku nosila už předtím.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum