VyVolený Jafar všechny šokoval! Tohle nikdo nečekal!

 VyVolení 
24. října 2013 22:06 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Malá a velkej. Kdo se zítra vratí? Foto: Facebook
Stosedmdesátikilový Jafar se ještě ani nerozkoukal a už je jednou nohou venku z Vily. V úterý dostal tři palce, a tím se stal nejméně chtěným obyvatelem Vily. Obří chrlič ohně dnes všem vyrazil dech, když si do Duelu jako soupeře zvolil reality show protřelou Nikol Trojanovou. No zrovna slabého soupeře si teda nevybral. Niki má svou fanouškovskou základnu, o kterou se jí teď na facebooku aktivně stará její exmilenec, metrosexuál Gino.

Všichni čekali, že si Jafar za soupeře zvolí Reginu, která je ve Vile stejně krátkou dobu jako on a mohla by mu tedy být rovnocenným soupeřem, ale on se ukázal jako velký nebojsa a zelený šátek uvázal Nikole.

„Moje vypalcování hned při první možnosti mě na jednu stranu překvapilo, na druhou stranu mi přišlo lehce nefér a primárně taktické. Překvapilo mě to od dvou lidí, od jednoho ne. Ten člověk, o kterým mluvím, umí být příjemný a dobře se s ním povídá, ale oba víme, že jsme si od začátku nesedli. Teda spíš já jemu, než on mně,“ řekl klidným hlasem. Myslím si, že je to člověk, který by šel kvůli vítězství přes mrtvoly,“ dodal Jafar v přímém přenosu.

Nikol si od zařátku soutěže hodně věří. Poté, co se ožralá ztrapnila před celým národem, vzala na čas zpátečku a chovala se jako milá, hodná snažilka. Otázkou ale je, jestli jí to ještě někdo baští? Jafar evidentně ne.

„Nemohl jsem si vybrat slabého soupeře, ale vím, že nemůžu prohrát! Buď se vrátím zpět sem k vám a nebo pujdu za svou milou," dodal vyrovnaný čtyřicátník.

Ocení diváci jeho odvážnost nebo ho pošlou domů? Přeci jen se ještě nestihl projevit a nevíme, co se z něj vyklube...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít