Podívejte se jaké fotky nafotila Marta Jandová měsíc po porodu!

 Celebrity 
05. září 2013 11:50 / redakce
  0   0
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
Marta Jandová s otcem Petrem Jandou Foto: Only Papaya
Marta Jandová v srpnu porodila dceru Marii. Pro devětatřicetiletou zpěvačku a jejího o čtyři roky mladšího partnera je to první dítě. Marta se po porodu svěřila, že na pracovní záležitosti zatím vůbec nemyslí, i když rozhodně nepřemýšlí o tom, že by se stala matkou na plný úvazek. A je to tady, Marta se už měsíc po porodu vrhla do práce! Zastihli jsme jí na focení pro novou kosmetickou značku. V ruce držela jakési ovoce, které v těchto krajích není moc známé, ale údajně má léčivé účinky.

„Mám po porodu fotografickou premiéru. Focení s papayou sice není tak časově náročná práce a navíc s Lenkou Hatašovou je radost spolupracovat, ale přeci jen jsem musela nechat doma Marušku, tak jsem trošku nervózní. Míra se sice ochotně a skvěle postará, ale i tak si každou chvíli telefonujeme. Stačí pár minut a už se mi po ní stýská“ říká s telefonem u ucha Marta „To že jsem tváří produktu Only Papaya je naprosto logické. Za prvé papayu miluju a za druhé je to rodinný podnik. Táta se mě zeptal a já tomu produktu věřím, tak proč ne. Sama produkty Only papaya používám. Začalo to, když jsem se po návratu z Austrálie odřela. Táta mi ránu namazal a opravdu se to zahojilo perfektně! Navíc mi ukazoval u všech známých a jejich dětí, jak se po namazání hojí všechny rány, popáleniny a podobně. Jelikož já sama jsem maminka, tak na takovéto zázraky chci věřit. Mám dobrou zkušenost a líbí se mi to.“

Proslulý hudebník a frontman Olympicu Petr Janda byl samozřejmě u focení přítomen a chválil si, jak dobře si tvář značky vybral. Je na svou dceru náležitě pyšný.

„Dovážet k nám kosmetické produkty z papay, k tomu mě dovedl Péťa Vítek, který v Austrálii žije. Organizuje tam také koncerty všech českých umělců. Já mám Austrálii rád. Líbí se mi tam, poprvé jsem tam jedl papayu, poprvé jsem viděl, jak vůbec vypadá a poznal, jaké obrovské a úžasné účinky má. V tu dobu tam s námi byla i Marta a tak jsme se dohodli, že by mohla být naší tváří. Samozřejmě že lepší volbu jsme mít nemohli“ říká Petr a Martu objal “ Brzy naše výrobky na připravovaném eventu představíme a věřím, že takový nástup na náš trh měl málokterý produkt“ dodal sebevědomě Petr.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Čeho se při zavařování vyvarovat, abyste si nezničili úrodu

Styl

Tomuto socialistickému pomníku se přezdívalo fronta na maso

Bydlení

Venkovní kuchyně. Trend, který vás nemusí stát mnoho peněz

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu