Podívejte se jaké fotky nafotila Marta Jandová měsíc po porodu!

 Celebrity 
05. září 2013 11:50 / redakce
  0
📷
6 fotografií v galerii
Marta Jandová s otcem Petrem Jandou Foto: Only Papaya
Marta Jandová v srpnu porodila dceru Marii. Pro devětatřicetiletou zpěvačku a jejího o čtyři roky mladšího partnera je to první dítě. Marta se po porodu svěřila, že na pracovní záležitosti zatím vůbec nemyslí, i když rozhodně nepřemýšlí o tom, že by se stala matkou na plný úvazek. A je to tady, Marta se už měsíc po porodu vrhla do práce! Zastihli jsme jí na focení pro novou kosmetickou značku. V ruce držela jakési ovoce, které v těchto krajích není moc známé, ale údajně má léčivé účinky.

„Mám po porodu fotografickou premiéru. Focení s papayou sice není tak časově náročná práce a navíc s Lenkou Hatašovou je radost spolupracovat, ale přeci jen jsem musela nechat doma Marušku, tak jsem trošku nervózní. Míra se sice ochotně a skvěle postará, ale i tak si každou chvíli telefonujeme. Stačí pár minut a už se mi po ní stýská“ říká s telefonem u ucha Marta „To že jsem tváří produktu Only Papaya je naprosto logické. Za prvé papayu miluju a za druhé je to rodinný podnik. Táta se mě zeptal a já tomu produktu věřím, tak proč ne. Sama produkty Only papaya používám. Začalo to, když jsem se po návratu z Austrálie odřela. Táta mi ránu namazal a opravdu se to zahojilo perfektně! Navíc mi ukazoval u všech známých a jejich dětí, jak se po namazání hojí všechny rány, popáleniny a podobně. Jelikož já sama jsem maminka, tak na takovéto zázraky chci věřit. Mám dobrou zkušenost a líbí se mi to.“

Proslulý hudebník a frontman Olympicu Petr Janda byl samozřejmě u focení přítomen a chválil si, jak dobře si tvář značky vybral. Je na svou dceru náležitě pyšný.

„Dovážet k nám kosmetické produkty z papay, k tomu mě dovedl Péťa Vítek, který v Austrálii žije. Organizuje tam také koncerty všech českých umělců. Já mám Austrálii rád. Líbí se mi tam, poprvé jsem tam jedl papayu, poprvé jsem viděl, jak vůbec vypadá a poznal, jaké obrovské a úžasné účinky má. V tu dobu tam s námi byla i Marta a tak jsme se dohodli, že by mohla být naší tváří. Samozřejmě že lepší volbu jsme mít nemohli“ říká Petr a Martu objal “ Brzy naše výrobky na připravovaném eventu představíme a věřím, že takový nástup na náš trh měl málokterý produkt“ dodal sebevědomě Petr.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Naučte dítě lyžovat. Je třeba dodržet pár jednoduchých zásad a zvládnete to

Tech

Apple varoval, že miliony uživatelů iPhonů jsou v současné době bez ochrany

Zavřít reklamu