Šokující přiznání prince Charlese otřáslo Británií!

 Celebrity 
06. února 2015 04:55 / redakce
  0   0
Princ Charles se svatbě s Dianou bránil zuby nehty Shutterstock
V Británii se dostává na pulty knihkupectví kniha, která poodhaluje soukromí nejstaršího syna královny Alžběty II. a pravděpodobně i budoucího krále prince Charlese.

Podle nejnovějších informací chtěl britský následník trůnu na poslední chvíli zrušit svatbu s princeznou Dianou a v jejich vztahu to povážlivě skřípalo ještě před tím, než se vzali. Tato překvapivá informace se objevila v neautorizované biografii spisovatelky Catherine Mayerové s názvem Charles: Srdce krále, která se začala v Británii prodávat.

Princ z Walesu měl před svatbou s mladičkou Spencerovou tolik pochybností, že vážně uvažoval o odvolání sňatku a lidem ze svého okolí se svěřil, že je naprosto zoufalý. Charles požádal Dianu o ruku po pětiměsíčním randění, ale poměrně rychle mu došlo, že dívka není to pravé ořechové a že má velmi komplikovanou povahu. Již v době, kdy chodila s Charlesem, trpěla poruchou příjmu potravy. Svému komorníkovi se měl princ svěřit, že si Dianu nechce vzít.

Kniha dále rozebírá důvěrný vztah Charlese a televizní osobnosti Jimmiho Savila, na kterého nedávno prasklo zrůdné zneužívání malých dětí a je v Británii v podstatě zapovězenou osobou. Mayerová se rovněž zmiňuje o tom, že Charles nepodporoval účast britské armády na Blízkém východě.

Představitelé oficiálního sídla prince Charlese Clarence House se proti tvrzením uvedených v knize ohradili s tím, že jsou přehnaná. Povolili spisovatelce exkluzivní přístup k princi, ovšem rozhovor trval pouhých pár minut.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Údržba motorové pily je snadná a trvá několik minut

Styl

Šalvěj se vyplatí mít po ruce. Pomůže s nadýmáním, pročistí krev a zlepší i paměť

Bydlení

Pokud rádi vytváříte květinové dekorace, hodí se vám slaměnky. Vypěstujte si je

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu