Petr Vondráček chodí v zimě naostro?

 Celebrity 
04. února 2015 11:56 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Kde jsou ty doby, kdy balil na rybníku krasobruslařky... archiv
Moderátor Petr Vondráček obul brusle a proháněl se s mikrofonem po ledové ploše v jednom pražském obchodním centru. Šlo mu to jako zamlada! Snad mu ale nebyla zima? Nechodí náhle tenhle sympaťák naostro i v zimě a neriskuje tak zdraví?

"Bruslení v nákupním centru je dobrý nápad. Zejména v době, kdy matka příroda nám odmítá poskytnout ledové plochy na rybnících. Svoji dceru také vedu ke sportu. Chodí na tenis, tančí, hraju s ní fotbal, jezdí na lyžích. Kdyby ji to ale nebavilo, může s tím kdykoliv skončit. Nehodlám Andulku do ničeho nutit," říká Petr a přihodil jednu bruslařskou vzpomínku ze svého mládí: "V pubertě jsme s klukama často chodili na zamrzlou hostivařskou nádrž. Na hokej a taky balit šikovné bruslařky. To potom chutná čaj s rumem dvojnásob dobře."

Zima je ovšem nejenom sezónou bruslařskou, ale také chřipkovou. Jak bojuje moderátor se zdravotními neduhy, nepokouší náhodou své zdraví?

"Nejlepší je dobře se oblékat. Nemyslím na základě posledních módních trendů, ale hlavně teple. Vůbec se nestydím vzít si i v Praze tzv. jégrovky, česky podvlíkačky. Doby, kdy jsem s mokrou načesanou hlavou vyšel do mrazu, ty už jsou pryč. No a když už je rýma nebo kašel, je dobré jíst kiwi, cucat Hašlerky a zajít do horké páry," radí Petr.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí