Nechtěnou dceru slavného otce znal díky pikantnostem při početí celý svět dříve, než se narodila! Teď se pyšný taťka dme pýchou!

 Celebrity 
04. února 2015 05:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Tady byly testy DNA trochu zbytečné... Facebook, Shutterstock
Jeden z nejlepších tenistů v historii Boris Becker je pyšný otec. A to i přes to, že příchod jeho dcery Anny Ermakové na svět byl tak trochu nechtěný.

Anna se narodila jako vzpomínka na jednu jedinou noc, kterou tenista prožil se servírkou z londýnského baru. Becker se otcovství bránil zuby nehty a spor o paternitu šel před soud. Po potvrzení DNA Beckera opustila jeho tehdejší manželka Barbara i se dvěma syny. Rozvod přišel tenistu na 14 milionů eur a kauza dlouho plnila první stránky novin.

Ale nyní to vypadá, že jsou všechny staré spory zapomenuty. Čtrnáctiletá Anna žije ve střídavé péči obou rodičů a dala se na dráhu modelky. Na nedávné módní přehlídce v Berlíně se představila jako hlavní hvězda známé oděvní značky.

A pyšný Becker se nad svojí kdysi nechtěnou dcerou rozplýval blahem a na sociální síti se chlubil jejími fotkami. Anna bere rozruch kolem své osoby celkem rozumně. „Chtěla bych, aby se o mě konečně lidé přestali zajímat kvůli mému původu. Je čas, abych byla sama sebou a ne dcerou slavného otce,“ prohlašuje začínající modelka.

Ale ruku na srdce, ono to slavné jméno není někdy tak úplně k zahození.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Poznejte tiché kopačky včas. Několik varovných signálů, že váš partner vztah opouští

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...