Neskutečné! Tohle všechno chce Vondráčková stihnout za pár dní?

 Celebrity 
03. února 2015 18:35 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Lucie Vondráčková absolvuje v Česku během tří dnů program, na který jiným nestačí ani měsíc! archiv filmu
Neskutečná, až hyperaktivní je zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková. Ta se zřejmě rozhodla, že pokoří nějaký dosud neregistrovaný rekord! Hodně ale při tom riskuje zdraví. Tento týden totiž dorazí z Kanady do Česka a chce stihnout to, co jiní nestíhají ani za měsíc.

Rozhovory pro rádia, televize, noviny, časopisy, focení, společenská akce a také velká autogramiáda, tohle všechno má manželka hokejisty Tomáše Plekance absolvovat během tří dnů. Riskuje přitom možná svoje zdraví a také zdraví miminka, které údajně nosí pod srdcem.

"Už se na Vás všechny moc těším a zvu vás srdečně na svou autogramiádu," vzkázala fanouškům maminka téměř tříletého Matyáška.

V době chřipkové epidemie, kdy se navíc ze dne na den mění počasí a bacily jsou všude okolo, se Vondráčková rozhodla, že přiletí stůj co stůj. Nemůže přeci zklamat své fanoušky, kterým už týdny slibuje, že se s nimi setká. Proto se na pátek do obchodního centra na Pankrác chystá, jako na svůj velký den a ví, že ji to příznivci oplatí přízní a zájmem. Podepisovat má fotky i své nové CD a DVD a unikátní kalendář. Navíc i na ni čeká jedno milé překvapení. Jaké, to organizátoři odmítli prozradit.

Lucie Vondráčková, která v těchto týdnech kraluje na plátnech kin v Troškových Babovřeskách 3, se v Česku zdrží jen pár dní. O víkendu by už zase měla odletět zpět do Kanady, kde na ni čeká milující manžel. Ten se také prý už těší a vypráví svým spoluhráčům z NHL, jak se těší, až doma nebudou jen tři, ale čtyři. To by mělo být už začátkem léta, kdy by zpěvačka měla na svět přivést své druhé dítě.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum