Tohle nejsou zombie! To jsou Draculovy milenky!

 Celebrity 
07. března 2015 11:50 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Strašidla, zombie? Ne, Draculovy milenky - Nymfy ohnivé archiv H. Křížkové
Úlek při prvním pohledu na trojici zmalovaných, lehce pobledlých ženštin nastane asi u každého. Ve skutečnosti jde o tři milenky hraběte Draculy – Nymfy!

Po mnoha letech se na divadelní prkna vrátil slavný muzikál Karla Svobody a tak se Hanka Křížková, Renata Drössler a Dagmar Schneiderová staly zase milenkami slavného krvelačného hraběte.

„Moc jsme si to všechny užily a pořádně jsme to rozjely. Dvacet let sem, dvacet let tam, žádná překážka,“ prozradila Křížková, která je jednou z neobsazovanějších hereček a zpěvaček v českých muzikálech.

Daniel Hůlka a Marian Vojtko, kteří hrají Draculu, ale třeba Leona Machálková, Kamila Nývltová, Eva Burešová, Tomáš Trapl, Richard Genzer, Josef Vágner a další zase předvedou divákům jedinečnou podívanou.

Zatímco dříve se Dracula hrál v Kongresovém centru Praha, teď se v omezeném množství představení objevuje v Karlíně. Tam je lepší zvuk, světla a podle mnohých i atmosféra.

„Škoda, že se toho nedožil Karel Svoboda. Byl by určitě spokojený a rád, protože Dracula je fenomén. Je to něco, co asi už nic nepřekoná,“ říkají shodně všichni ze souboru.

Někteří z původního obsazení vypadli, jiní přibyli, ale zdravé jádro muzikálu prý zůstalo.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželský pár rozprodal kvůli rozvodu sbírku umění za neuvěřitelných 21 miliard korun

Styl

Brambory je vhodné konzumovat často. Obsahují nespočet živin a také dobře zasytí

Dům a zahrada

Posedíte si rádi večer na zahradě? Zasaďte si květiny, které nejvíce voní v noci

Zavřít reklamu