Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas: Manželství v troskách!

 Celebrity 
02. září 2013 21:03 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Rozvod je na spadnutí.  / inStory.cz
Jedno ze zdánlivě nejstabilnějších manželství v Hollywoodu po třinácti letech končí! Slavný pár Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas se údajně rozhodli ukončit své manželství a rozvádějí se.

Catherine a Michael už nějaký čas žijí odděleně, zkoušeli na svém manželství pracovat a krizi zažehnat. Bohužel marně. Je konec. Michael Douglas, byl prý ve vztahu natolik nešťastný, že se od své manželky odstěhoval.

Catherine se údajně snaží jejich vztah zachránit, ale Michael už nechce. Nedávno Douglas přiletěl soukromým letadlem na Sardinii, kde trávil dovolenou sám, zatímco jeho manželka byla doma v New Yorku. Hvězdný pár spolu nebyl už téměř půr roku!

Zeta-Jones byla svému muži oporou v těžkých chvílích, kdy v roce 2011 bojoval s rakovinou hrtanu, on zase jí, když nastoupila na léčbu bipolární poruchy. Jak se ale zdá, ani silná podpora a tolerance tentokrát nestačily k udržení vztahu. A to i přes to, že spolu mají dvě děti Dylana (13) a Carys (10). Plamen jejich lásky, pomalu ale jistě uhasíná… a rozvod při kterém si manželé budou dělit majetek v hodnotě necelých šesti miliard korun, je na spadnutí.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Přítel Olivie Newton-John zmizel a nikdo si toho nevšiml. Dodnes jde o jednu z největších záhad

Styl

Tasemnice liščí představuje pro člověka reálná rizika. Hlavně pro lidi, kteří konzumují neošetřené...

Dům a zahrada

Nenechávejte koření v kupovaných sáčcích. Hrozí plíseň i ztráta chuti