Kam se ztratil půvab Vendulky Utěšitelky? Vysolárkovaná Eva Jeníčková se sexy symbolu z trilogie o Básnících vzdálila na světelné roky.

 Celebrity 
12. dubna 2014 07:15 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Eva Jeníčková se vyžívá v nevkusu  Foto: Facebook
Filmových rolí bylo v hereckém životě Evy Jeničkové poskrovnu. Diváci si na ni nejvíce pamatují z trilogie o Básnících a z legendárních Sněženek a machrů.

Jeníčková zkoušela štěstí ve Spojených státech, ale tam se jí evidentně osobně ani profesně moc nedařilo. Jediné, co se jí opravdu povedlo, převzít životní styl Američanů, včetně nevkusného oblékání, kterým jsou Američanky tak pověstné. Poté co se ze Států vrátila zpět do Čech, šokovala všechny svoje příznivce prapodivným vyumělkovaným zjevem se žlutými kudrlinami a vysolárkovaným vrásčitým obličejem.

Jeníčková se pokusila o herecký comback natáčením kultovních Sněženek a machrů po 20 letech, ale ty se hodně nepovedly a ve srovnáním s prvním dílem mělo pokračování nesrovnatelně nižší návštěvnost. Film skončil fiaskem, ovšem ne tak pro Jeníčkovou. Ta se při natáčení potkala s režisérem filmu Viktorem Taušem, kterého se jí podařilo dotlačit až před oltář.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Poznejte tiché kopačky včas. Několik varovných signálů, že váš partner vztah opouští

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...