Křehký vztah Jana Dolanského a Lenky Vlasákové se pomalu ale jistě rozpadá. Opustí herec partnerku i se čtyřmi dětmi a půjde za svou novou láskou?

 Celebrity 
11. dubna 2014 07:06 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Konec lásky Vlasákové s Dolanským? Foto: Facebook a Česká televize
Lenka Vlasáková si na sebe nahrnula spoustu práce a starostí. Na tak křehkou bytost, jakou herečka bezpochyby je, toho má na hrbu požehnaně. Svému partnerovi Janu Dolanskému porodila již tři děti Amálii, Maxmiliána a Johana Antonína a z předešlého vztahu vychovává herečka ještě dceru Sofii. Navíc patří v současnosti k našim nejvytíženějším herečkám a to jí sebere také spoustu energie.

O tom, že to v jejich vztahu skřípe a Jan tak trochu pokukuje po mladších kolegyních, se šušká již delší dobu. Ale dvojice se snažila alespoň na veřejnosti zachovat tvář a nezavdat příčinu k nějakým klípkům. Jenže, nyní se okolí páru shoduje na tom, že desetiletý vztah prochází velkou krizí, hádky jsou stále častější a ve vztahu jim to přestalo najednou fungovat.

O Lence bylo známé, že na svého mladšího partnera vždy trochu žárlila. Že by její scény překročily únosnou mez a Dolanský si nakonec doopravdy našel milenku?
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Turecko 2024: Klenot mezi dovolenkovými destinacemi

Tech

Nejlepší funkce chytrých hodinek, které musíte vyzkoušet