Špatně namixované karty Kateřiny Macháčkové. Rozháranou a neklidnou duši zdědila po svém slavném otci a léčit ji musela až na Tahiti.

 Celebrity 
10. dubna 2014 11:31 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Na Tahiti pookřeje každá raněná duše Facebook
Když herečka Kateřina Macháčková vzpomíná na své dětství, nedělá tak s velkým nadšením. Vyrůstala v herecké rodině, ale oba rodiče se věnovali více svojí profesi než malé dceři a ona sama pocit klidného a bezpečného domova nikdy nezažila.

Po jejich rozvodu, vyrůstala pouze s matkou a svého slavného otce, režiséra Miroslava Macháčka, neviděla několik let. K prvnímu setkání s ním došlo až v dospělosti, tedy v době, kdy začala studovat na pražské DAMU. O Macháčkovi se vědělo, že to byl umělec s velmi rozháranou a komplikovanou duší a jeho dcera po něm neklidnou povahu a zmatek v sobě sama zdědila. A jak sama přiznává, život s ní není vůbec jednoduchý.

Možná proto pocítila touhu být jen sama se sebou a před čtyřmi lety si odjela čistit hlavu na tichomořský ostrov Bora Bora. Donutily ji k tomu životní okolnosti a touha po sebepoznávání. Snad se do její rozhárané duše trochu klidného a bezstarostného tahitské ráje přeneslo.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí