Vítové se zajídá podnikavý manžel. Jestlipak si někdy vzpomene na usedlého Hynka z Třeboně?

 Celebrity 
10. dubna 2014 14:48 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jaroslav pořád někde lítá a Iveta je často sama doma Foto: Facebook I. Vítové
Dříve Iveta Lutovská žila devět let po boku Radovana Hynka z Třeboně. Trpělivost měla velkou, ale jakmile pohár přetekl, byl s nimi ámen. A kdo ví, možná by jim to i vydrželo, kdyby roku 2009 nevyhrála titul Česká Miss. Radek však nehodlal vyměnit Třeboň za Prahu, dnes již Vítová ho asi rok přemlouvala, ale on nechtěl.

Pak potkala světáckého bohatého podnikatele Jaroslava Víta a takřka do roka a do dne byla veselka na zámku v Pardubicích. Dnes spolu mají půlroční dceru Anetku, ale vytížený Jarda je pořád někde v luftu a Iveta je často s miminkem sama. „Tatínek je hodně pracovně zaneprázdněn. Já bych samozřejmě chtěla, aby byl s námi víc a trochu mu předat starost o malou a mít třeba večer pro sebe, ale to není úplně reálné,” řekla Vítová vipstory.cz s tím, že asi každá žena by chtěla, aby ten chlap byl víc doma a pomáhal.

Naštěstí pro Ivetu Anetka vypadá, že je to velmi hodné miminko. „První měsíce byly výborné, protože se budila jenom dvakrát za noc. Pak teda asi třikrát a už jsme měli i noc, že šla spát v půl deváté a vzbudila se až v půl sedmé. Doufám, že to tak bude i nadále, protože pak bych byla úplně nejšťastnější,” dodala vesele maminka.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech