Mladičká kopie Kate Moss tomu vaření zatím moc nedala. Raději se místo toho procházela po mole.

Eva Klímková vyhrála světové finále Elite Model Look v Číně
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Celebrity 
11. dubna 2014 14:39 / Foto: SaSaZu
  0   0
Vítězka světové soutěže Elite Model Look Eva Klímková je v českém šoubyznysu nová a teprve se otrkává, ale i za tak krátkou dobu stihla již několik cest do zahraničí. Nedávno se vrátila z Japonska, kde ji očarovala především asijská kuchyně, a proto si nemohla nechat ujít představení barmského menu v restauraci SaSaZu.

Jako šestnáctiletá dívenka s vařením zatím pochopitelně nemá moc zkušeností. Šéfkuchař restaurace Shahaf Shabtay ji tedy do základních tajů kuchyně milerád zasvětil. Sama Eva vypadá, že toho moc nesní, ale v jídle se omezovat rozhodně nemusí. V prvé řadě je štíhlá po otci, který ji často na akce doprovází a za druhé je, což se na modelku sluší, hodně vysoká. „Rychle jsem vyrostla, sním toho hodně a veškerá energie šla nejspíš do mé výšky,” směje se Klímková.

Jako každý rok šéfkuchař restaurace SaSaZu vytváří nový koncept. Nemění pouze jídla, ale celou atmosféru podniku. Přináší nové prvky do vystupování obsluhy, novou hudbu a masáže. Tento rok se více zaměřuje i na umění a kuchyně se ponese v barmském stylu. „Barma, dnešním názvem Myanmar, mě nadchla. V posledních měsících jsem toto místo navštívil dokonce třikrát,” říká Shahaf. Klímková byla jednou z mnoha, kdo přišel popřát úspěch a štěstí do nového roku, protože jí však ještě nebylo 18, skleničku šampaňského držela jen symbolicky.
📷
3
fotografie
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Líska je univerzální a přitom nenáročný strom

Styl

Chcete mít krásné a pevné nehty? Bez těchto potravin to opravdu nepůjde

Bydlení

Kompostování v paneláku? Žádný problém. Poradíme vám, jak na to

1. Aneta Krejčíková čelí těhotenským chutím

2. Madonnin syn Rocco oslavil osmnáctiny. Se svou matkou ale roky nežije

3. "Kurýr" Jason Statham se ožení na Silvestra

4. Leoš Noha promluvil o svém životním stylu

5. Andrea Bezděková válí tenis s tátou

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn