Milenka ženatého Ondřeje Soukupa je v očekávání. Pannu orleánskou už si nezahraje.

 Celebrity 
12. dubna 2014 06:30 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Lucia Šoralová je doma v Divadle Kalich Foto: Divadlo Kalich
Nebylo to v plánu, ale herečka Lucia Šoralová a producent Ondřej Soukup radostně oznamují, že čekají druhé dítě, přestože známý hudebník stále není rozvedený s Gábinou Osvaldovou. Sourozenec jejich dvouleté dcery Rebeky se narodí na podzim.

Divadelní prkna svého domovského Divadla Kalich Lucia prozatím nehodlá opustit, ale tak či onak, z pochopitelných důvodů si v květnu nezahraje Johanku z Arku – Pannu orleánskou. „Ano, jsem v jiném stavu, ale v muzikálu Mauglí budu hrát dál až do konce divadelní sezóny. Nakonec scénář mě k tomu přímo vybízí. Šakal Tabakí v něm říká, že vlčice Rákšasí je pěkně v letech, a je tedy s podivem, že si stále pořizuje mláďata,” říká Šoralová.

Producent a majitel Kalichu Michal Kocourek ji však s úsměvem doplnil, že snad půjde o mládě poslední. „Muzikál Mauglí se stal velkým diváckým hitem, zcela určitě tedy zůstane na repertoáru i v příští sezóně. S Lucií jsme domluvení, že se ke své roli matky vlčice vrátí hned, jak jen to půjde. V ní se alternuje s Vendulou Příhodovou, která o svém talentu čerstvě přesvědčila také v soutěži Hlas ČeskoSlovenska. Další Luciinu roli – Johanku z Arku – bude nadále hrát pouze Bára Basiková,” dodává.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Poznejte tiché kopačky včas. Několik varovných signálů, že váš partner vztah opouští

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...