Ano, Simona Krainová sice fotila s tygrem. Nám ale exkluzivně řekla, že zažila mnohem větší dobrodrůžo!

 Celebrity 
22. března 2014 05:37 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Kam se hrabe jeden tygr s ostrahou na africké safari! Foto: Klenoty Aurum
Česká topmodelka Simona Krainová (48) se stává již čtvrtým rokem tváří oblíbené značky šperků Klenoty Aurum a při focení poslední práce jí šlo doslova o život. V účesu a la lví hříva nafotila kampaň ”Šperky nejsou hřích” s živým tygrem. Nebyl to žádný mrňousek, ale stokilový tygr ussurijský, který je největší kočkovitou šelmou na světě. Obě ”kočky” to ale ustály bez zranění. „Byl tam tým profesionálů a já pevně věřila, že ho ukočírují, ale nebylo to příjemné. Těšila jsem se na to, až dofotíme a kočička půjde alou domů,” řekla zdravá a živá Simona vipstory.cz.

Při této příležitosti zavzpomínala na jedno focení, během něhož kolem sebe měla zvířat mraky a nejen těch kočkovitých. „Jednou jsem fotila v Africe. Můj dlouholetý kamarád, slavný fotograf a kolážista Peter Beard mě přemluvil, abych za ním jela na takovou dovolenou do Keni. To byl výlet, kde jsem nespala ani minutu. Moc ho obdivuju. Je to takový Indiana Jones, žije tam už asi čtyřicet let a má ta zvířata dokonale zmapovaná,” rozpovídala se modelka o svém příteli, který prý třeba ví, že se vlevo vynoří žirafa a nebo kdy se přijdou sloni napít k jezeru. „Peter je takový magor. Už měl několikrát rozdrcenou kyčel, protože na něho při focení šlápnul slon. Třikrát byl v klinické smrti, a když se vrátil zpátky k nám na zem, tak znovu začal fotit.”

Podle jejích slov to byla taková divočina, že tygr byl oproti tomu nic. Ubytování bylo v hodně skromných podmínkách. Do desíti tam běžel jeden generátor, pak se všechno vyplo a byla tma. Pokud jste zrovna neleželi v pelechu, mohli jste šlápnout na cokoliv. „Tam bylo zvířat až až, takže byly horší situace,” ukončila Krainová zážitky ze zvířecí říše.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vychytávky do domácnosti. Jak vyleštit nerezový dřez nebo nablýskat záchod

Styl

Má smysl pořídit si zelený ječmen, nebo je to jen velká bublina?

Bydlení

O životnosti kuchyně často rozhodují materiály, které zvolíte. Ani kvalitní nemusejí být drahé

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu