Atlet Oscar Pistorius je buď psychopat anebo velký strašpytel. Doma střílel po automatické pračce.

 Sport 
20. března 2014 16:38 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Hraje Oscar Pistorius před soudem divadýlko nebo se fakt bojí pračky? Foto:Facebook
V Pretorrii začal 3. března ostře sledovaný proces se šestinásobným paralympijským vítězem Oskarem Pistoriusem, který se nese v duchu neustálých zvratů a překvapeních. Atlet vraždu přítelkyně Reevy Steenkampové stále odmítá, ale na povrch vyplouvají stále nové pikantnosti.

Jisté je, že Pistorius miloval zbraně a měl na svém kontě i několik násilných deliktů. Nyní se ozývají svědci, kteří vypovídají, že sedmadvacetiletý atlet byl zbraněmi doslova posedlý a do stavu pohotovosti ho dostal jakýkoliv zvuk v domě. Tuto stránku jeho povahy v pondělí u soudu popisoval Sean Rens, manažer Mezinárodní tréninkové akademie střelných zbraní ve Walkerville.

Rens se s Pistoriusem setkal v roce 2012 na střelnici, kde ho atlet požádal o zprostředkování koupě revolveru a později i dalších zbraní. Při té příležitosti mu vyprávěl historku, jak prohledával s pistolí v ruce dům, neboť slyšel podezřelý zvuk. Nakonec ho zdroj zvuku dovedl k pračce. Jestli pračku vzteky rozstřílel, již svědek nevypověděl, ale čím dál více je jasné, že Pistorius zřejmě trpěl poruchou osobnosti. Na konečný verdikt si musíme počkat do 23. března.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...