Vipky ukázaly drápky. Rottrová si devastuje nehty na zahradě, Hrubešová v kuchyni.

 Celebrity 
20. března 2014 11:35 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Značka Alessandro slavila 25. let od založení Foto: Alessandro
Každá žena miluje dokonalý outfit, krásné líčení a nehty jako ze žurnálu. Na upravené prstíky nedá dopustit Marie Rottrová (79): „Moc ráda se celoročně hrabu v zahradě, takže dokonalou manikúru bych rozhodně neudržela nikdy. Objevila jsem skvělou metodu striplacu, který mi krásné nehty dopřeje téměř čtrnáct dní,” chlubila se zpěvačka, která dorazila spolu s několika dalšími vip dámami na párty věnovanou luxusní značce Alessandro, jenž se věnuje právě manikúře a pedikúře.

Striplac je světová novinka na trhu patentovaná touto kosmetickou značkou. Jedná se o lak na nehty, který se nanáší jako klasický lak a každá vrstva se vytvrdí na 60 sekund v UV / LED lampě. Na nehtech drží 10 dní, poté se jednoduše odloupne a váš nehet není nikterak poškozen. Na trhu je nepřeberná škála barev, z níž si jistě každá žena najde ten svůj odstín.

Jeho šetrnost k nehtovému lůžku velmi ocenila i Kateřina Mátlová: „Přijde mi úplně jako ten nejlepší kompromis, protože tento lak se zapéká, ale na konci není potřeba ho strašně opilovávat a jen se odloupne. Což je úplně ideální kombinace,” libovala si zpěvačka, která už ho několikrát ozkoušela.

Maminka Markéta Hrubešová nemá ráda umělé nehty a není ten typ člověka, jenž by běhal po salonech či obchodech s oblečením: „Mě najdete nejvíc v potravinách a v kuchyni. Striplac se mi ale moc líbí,” opěvovala herečka, takže na oslavě 25. výročí od založení značky Alessandro se ihned nechala zkrášlit spolu s kolegyněmi Klárou Jandovou, moderátorkou Kristýnou Kloubkovou nebo Ivetou Vítovou (37), která přišla i s dcerkou Aničkou.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Lesk vašim příborům vrátí kousky alobalu nebo voda z brambor

Styl

Kruhy pod očima trápí ženy, muže i děti. Dá se jich bezpečně zbavit

Bydlení

Co při výběru bazénu nepodcenit a na čem hodně záleží

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu