Dcera Johnnyho Deppa má holku. Lily-Rose je už několik měsíců šťastná v náruči rapperky

 Celebrity 
16. června 2023 11:10 / Mirka Malá
  0
📷
1 fotografie v galerii
Lily-Rose Depp randí s nepříliš známou rapperkou Depositphotos
Dcera herce Johnnyho Deppa, Lily-Rose Depp, sice měla v minulosti několik vztahů s prominentními mladíky, teď je ale už několik měsíců šťastná v náruči rapperky s uměleckým jménem 070 Shake. Ke vztahu s ní se Lily-Rose Depp přiznala sama na sociálních sítích.

O vztahu Lily-Rose a 070 Shake se spekuluje už několik týdnů. Ty ještě sama Deppova dcera podpořila začátkem května, když na svém Instagramu zveřejnila fotografii, na které se obě líbají a přidala popisek, napovídající, že jsou spolu už čtyři měsíce. Krátce poté byly Lily-Rose Depp a 070 Shake, vlastním jménem Danielle Balbuena, přistiženy fotografy, jak se líbají před letištěm LAX, v Los Angeles, když se Depp vrátila domů z filmového festivalu v Cannes.

Před 070 Shake byla Lily-Rose Depp ve vztazích pouze s muži. Chodila mimo jiné s Timothée Chalametem a Austinem Butlerem. Depp a Chalamet spolu chodili dokonce dva roky, než to v roce 2020 ukončili, zatímco Depp a Butler byli vyfotografováni při líbačce v srpnu 2021. To je ale všechno minulost, a tak Lily-Rose Depp teď randí s holkou, o které většina fanoušků moc neví. Takže kdo je rapperka 070 Shake?

070 Shake je hudebnice dominikánského původu a vyrostla v North Bergen, ve státě New Jersey. Než se začala věnovat hudbě, byla středoškolskou basketbalovou hvězdou. Odtud také pochází její umělecká přezdívka. Slovo „Shake“ v jejím uměleckém jméně je totiž odkazem na „shake weave“, pohyb, který se používá v basketbalu. Poté, co v roce 2015 vstoupila na hudební scénu s hudebním uskupením 070, což je číslovka částečně odkazující na směrovací číslo v New Jersey, se 070 Shake v roce 2018 vydala na sólovou dráhu a vydala své sólové debutové EP Glitter. Od té doby už stihla vydat dvě studiová alba, Modus Vivendi v roce 2020 a You Can't Kill Me v roce 2022. A svoje desky vydává u nahrávací společnosti Kanyeho Westa.

Lily-Rose Depp není jedinou slavnou ženou, se kterou kdy 070 Shake chodila. Kdysi byla ve vztahu s instagramovou hvězdou Sophií Dianou Lodato. A vztah měla také se zpěvačkou Kehlani, se kterou chodila v letech 2021 až 2022. Během rozhovoru pro Pitchfork se 070 Shake otevřeně vyjádřila v tom smyslu, že neoznačuje svoji sexualitu žádnými nálepkami: „Ve skutečnosti se neidentifikuji jako queer nebo gay nebo tak něco. Mám prostě ráda holky.“

To dcera Johnnyho Deppa se dlouho hledala. V roce 2016 opustila střední školu, aby se mohla soustředit na svou hereckou kariéru, takže ani nedostudovala. Dlouho také bojovala s anorexií, ale údajně se už tohoto onemocnění zbavila a žije zdravě. V srpnu 2015 Lily-Rose Depp pózovala pro projekt IO Tillett Wright's Self-Evident Truths Project a při té příležitosti uvedla, že spadá někam do LGBTQI+ spektra. Později ale svoje tehdejší prohlášení mírnila s tím, že zkrátka udělala prohlášení o definování sebe sama, ne o své vlastní sexualitě. Už tehdy dnes čtyřiadvacetiletá herečka ale zjevně tušila, že se jí zkrátka víc líbí holky.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Lily-Rose Depp Updates (@lilyrose.updates)

Autorský článek, další zdroj: Out, Instagram

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Snadný a účinný trik na odolnou mastnotu v kuchyni. Použijte obyčejný olej