Hvězda Akt X Gillian Anderson má pořádně turbulentní milostný život. Přiznala sex se ženami a už podruhé se vrátila ke stejnému chlapovi

 Celebrity 
26. dubna 2023 08:18 / Mirka Malá
  0
📷
2 fotografie v galerii
Skoro tři roky po rozchodu jsou Gillian Anderson a Peter Morgan zase spolu Depositphotos
Hvězda Akt X Gillian Anderson má opravdu pořádně turbulentní milostný život. Už byla dvakrát vdaná a také několik let randila se ženou. A teď se navíc už podruhé vrátila k muži, se kterým se rozešla před třemi lety.

Emoce hereček jsou zkrátka nevyzpytatelné, a tak je Gillian Anderson zase zpátky se scénáristou a hlavou úspěšného seriálu Koruna Peterem Morganem. Tihle dva se rozešli v roce 2020 a Morgan se okamžitě vrhnul do náruče Jeminy Khan, i když Gillian tvrdila, že za rozchodem nebyl nikdo jiný. Morganovi to ale s Jeminou vydrželo jenom rok, zatímco Gillian Anderson se tvářila, že už žádného muže ve svém životě nechce. Ostatně s Morganem, se kterým chodila od roku 2016, ani nikdy nebydlela.

Teď jsou ale zase spolu, což je pro oba za sedm let tedy druhý pokus o úspěšný vztah. Po rozchodu v roce 2020 oba tvrdili, že zůstali dobrými přáteli, ale zjevně se z dobrého přátelství zase vyvinul romantický vztah, nebo alespoň další pokus o něj. Otázkou je, zda má pro Gillian a Petera vkročení do stejné řeky nějakou budoucnost.

Čtyřiapadesátiletá Gillian Anderson má totiž poměrně turbulentní milostný život odjakživa. Poprvé se vdávala už v šestadvaceti, kdy si brala Clydea Klotze, asistenta uměleckého ředitele seriálu Akta X. Byl to exotický buddhistický obřad na Havaji na Nový rok. Jejich dcera, Piper Maru, se narodila v září téhož roku, ale manželství bylo rozvedeno v roce 1997, takže to byla poměrně rychlovka.

O deset let později se konala další exotická svatba, tentokrát na ostrově Lamu u pobřeží Keni. Gillian Anderson se tam provdala za dokumentaristu Juliana Ozanna. A jejich rozchod sama herečka oznámila o dva roky později. Takže to bylo ještě rychlejší, než její první manželství. Následně Gillian Anderson měla vztah s obchodníkem Markem Griffithsem, se kterým má dvě děti, Gillian ale vztah ukončila v roce 2012.

Ve stejném roce promluvila Gillian Anderson v rozhovoru pro časopis Out o svém dlouhodobém vztahu s dívkou na střední škole. Později také řekla CBS News, že chodila s jinými ženami, ačkoliv většina jejích vztahů byla s muži. V pozdějších rozhovorech pro různá média se ale jasně vymezovala jako heterosexuálka, aby nakonec v roce 2015 v dalším rozhovoru připustila, že by se nebránila myšlence na vztah se ženou, když dodala: „Pro mě je vztah o lásce k jiné lidské bytosti; její pohlaví je irelevantní.“ A něco podobného dokonce zopakovala v roce 2018, když The Times řekla: „Příští rok bych mohla být se ženou. To je to, kdo jsem. Nemám s tím absolutně žádný problém a je mi úplně jedno, jestli s tím mají problém ostatní.“

Nic z toho ale Gillian Anderson, alespoň ne oficiálně, nenaplnila. Od roku 2002 bydlí se svými třemi dětmi v Londýně, a zda si něco začala s nějakou ženou, než přišel na řadu scénárista Peter Morgan, si případně nechala pro sebe.

Autorský článek, další zdroj: Daily Mail

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Synové Britney Spears nechtějí svoji matku ani vidět. Dokonce se chtějí vystěhovat ze země

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...