Rihanna bude mít asi holčičku. Pro miminko začala nakupovat šatičky

 Celebrity 
19. března 2022 16:46 / Mirka Malá
  0
📷
1 fotografie v galerii
Rihanna je v třetím trimestru Depositphotos
Zpěvačka Rihanna je sice nejbohatší umělkyní široko daleko, přesto vyrazila do obyčejného obchodu nakoupit nějaké ty oblečky pro očekávané miminko. A hned se začaly šířit zvěsti, že čeká holčičku.

Rihannu v běžném obchodě samozřejmě nešlo přehlédnout, a tak všichni sledovali, co vlastně nakoupí. A zpěvačka, jejíž majetek se blíží ke dvěma miliardám dolarů, koupila miminkovské šatičky za 18 dolarů, jak píše Daily Mail.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený FENTY BEAUTY BY RIHANNA (@fentybeauty)

Těhotenství jí svědčí, až na výjimky

33letá zpěvačka v současné době čeká své první dítě s přítelem rapperem A$AP Rockym, kterému je rovněž 33 let. A nedávno prozradila, že je ve třetím trimestru. Že to bude holčička, o tom by skutečně mohl něco napovědět nákup šatiček, ale mohl to být klidně jen zastírací manévr.

Rihanna podle očitých svědků zkoumala také unisex dětské ponožky a dupačky. Zpěvačka se také nedávno rozpovídala o svém těhotenství a nadcházejícím mateřství. Prozradila, jaké má v těhotenství potíže. "Všechno je výzva od oblékání až po to, jak si uděláte make-up. Ale mám ráda výzvy. Zejména ve třetím trimestru vám make-up určitě pomůže cítit se jako skutečný člověk. Jen se musím hodně soustředil na hydrataci a konturování,“ prozradila Rihanna.

Rihanna a A$AP Rocky spolu začali chodit v roce 2020 po sedmi letech přátelství. Těhotenství tedy do jejich poměrně krátkého vztahu přišlo docela rychle.

Zdroj: Daily Mail, Daily Advent.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Diana celé dva roky věděla, že může zemřít při autonehodě. Nový dokument odhaluje další...

Styl

Kam až nás může zavést negativní myšlení

Tech

Závody ve vývoji hypersonických zbraní jsou v plném proudu. Americký tajný projekt Mayhem bude stroj...