Šokující zpověď Věry Martinové. Covid jí vzal maminku, tatínka i další blízké. Prosí lidi, aby byli rozumní

 Celebrity 
17. ledna 2021 16:50 / René Černý
  14
📷
4 fotografie v galerii
Věra Martinová přišla kvůli covidu o rodiče, na fotce je s tatínkem Archiv V. Martinové
Zpěvačka Věra Martinová je stálicí v českém showbyznysu. Nikdy neměla ambice poučovat, dělat rebelie nebo se zviditelňovat vedle politiků a během různých kampaní. Dokonce nepatří ani k umělcům, kteří hystericky křičí o covidu. Teď ale přišla s varováním, prosbou a zároveň dojemnou zpovědí, koronavirová pandemie jí vzala mnoho blízkých, včetně rodičů.

Věra Martinová se zároveň svěřila, která nemocnice se o lidi stará dobře, s úctou a láskou, a kde je to části personálu nejspíš jedno. I o to je více šokující, co musejí někteří prožívat. A je jedno, zda prodávají v obchodě, nebo stojí běžně na jevišti. 

"Milí rozumní lidé," začíná svou zpověď a prosbu Věra Martinová, která doufá, že její slova si přečte mnoho lidí, nejenom jejích fanoušků. 

"Nechápu mnohá opatření a postupy vlády a nesouhlasím s nimi stejně jako mnozí z vás. Ale moc vás prosím, vydržte ještě dál ten "celibát". Zúčtování nechte k volbám a svůj nesouhlas vyjádřete tím, že k nim všichni poctivě přijdete. Noste roušky a buďte tím zodpovědní především ke svým blízkým. Vím, o čem mluvím," svěřila se zpěvačka, interpretka mnoha hitů.

Sama si před časem prošla vážným onemocněním a ví, že zdraví je to nejdůležitější, co člověk v životě má. A jak se zdá, prochází si se svou rodinou měsíci, které by nejraději vymazala z paměti.

"Přišly jsme se sestrou kvůli covidu v průběhu dvou měsíců o značnou část naší rodiny. Bratrance, tetu, setřenici. Ale hlavně maminku i tatínka. Věřte, že je to strašná nálož. Maminku i tatínka jsme naposledy viděly na covidové jednotce v nemocnici v Náchodě. Nutno poděkovat lékařům i setřičkám, s jakou péčí a empatií se věnují pacientům a vlastně i jejich zoufalým blízkým. A to navzdory tomu, jak jsou vyčerpaní. Narozdíl od nemocnice v Rychnově nad Kněžnou, kde jsou chladní jako kámen a ani vás neinformují, že u nich, v našem případě tatínek, covidem onemocněl a převážejí jej jinam," svěřila se Martinová s osobními zkušenostmi.

Sama přidala zhodnocení situace, kdy mnozí píší na sociálních sítích a říkají, jak je covid jenom chřipečka, nic se neděje a nikdo na to vlastně neumírá. Že jde jen o výmysl, podvod a podobně. Samotnou zpěvačku i tohle nejspíš hodně naštvalo, protože si s rodinou prochází něčím, co poznamená každého, kdo tohle prožije.

"Kdybyste to přátelé viděli, nikdy už nebudete tvrdit, že je covid rýmička! Je to strašná nemoc a lékaři i sestřičky v Náchodě mě prosili, ať se o tyto dojmy dělím, kde se dá. Považuji to tedy i za svou povinnost a způsob, jak jim alespoň něčím pomoci. Proto ještě jednou prosím....vydržme to ještě a nepodceňujme neviditelného nepřítele.
A ještě touto cestou prosím taky Vás, pane Václave Klausi. Mají-li být Vaše poslední výstupy součástí vaší prezidentské kampaně, jděte jinou cestou. A hlavně jinam," dodala Věra Martinová

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Christina Ricci kvůli rozvodu musela prodat i svoje kabelky. Manžel ji fyzicky a psychicky týral

Styl

Už jste slyšeli o saucha? Tahle postelová jóga vám pomůže snadněji usnout a lépe se vyspat

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte