Topmodelka Simona Krainová byla ozdobou během otevření nového butiku. Tyhle šperky si zamilovala

 Celebrity 
01. prosince 2016 20:48 / Ema Maxová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Stylová Simona se stylovými doplňky... Radost pohledět! Facebook
Pokud také milujete trendy a líbí se vám krásné kabelky, hodinky a šperky, jistě Vás nadchne skutečnost, že na český trh vstoupila nová značka TOUS. Španělské doplňky mají osobitý styl a určitě si je okamžitě zamilujete stejně jako krásná Simona Krainová.

Simona Krainová je jako většina žen milovnicí krásných věcí, a tak nemohla chybět na představení nové módní značky, které proběhlo v září. Od té doby naše krásná topmodelka nakupuje a nakupuje... Šperky jsou prostě vášeň!

V České republice je nově otevřený butik s luxusními lifestylovými produkty, které jsou dostupné pro všechny. V portfoliu značky aktuálně nalezneme šperky, módní kabelky, sluneční brýle, hodinky, parfémy a další doplňky. 

"Pokud hledáte dostupný luxus, který je navíc trendy, určitě vás stejně jako mě potěší fakt, že na český trh vstupuje nová módní značka TOUS.. Dnes jsem měla tu čest otevřít jeho první butik v Praze.. najdete ho v OC Černý Most.. vřele doporučuji mrknout.. je tam tolik nádherných věciček!!!" doporučila na svém Facebooku modelka a maminka dvou malých rozkošných kluků Maxe a Bruna. 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech