Spala snad Paris Hilton s Michaelem Jacksonem? Teď to práskla!

 Celebrity 
27. listopadu 2016 04:50 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Některá média i spekulanti dávali tyhle dva dohromady jako partnery! Archiv
Hodně velkou záhadou je údajný vztah dědičky miliardového impéria Paris Hilton a popového krále Michaela Jacksona. Nyní se hodně mluví o tom, že tihle dva spolu něco měli! Co na to sama zlatokopka Paris?

Paris Hilton (35) a Michael Jackson († 50) jako milenecký pár? Možná by se to mnohým líbilo, ale o zpěvákovi se vědělo, že inklinuje k mužům a se ženou by asi jen těžko byl schopen sexu běžnou cestou.

Paris si sice Michala vážila jako umělce, ale žít a být s ním by prý nemohla. Už proto, že Jackson měl za život podstoupit a 50 plastických operací obličeje. Sám Michael uváděl, že podstoupil jen dvě plastické operace nosu. Samozřejmě lhal. 

To Paris Hilton umělé úpravy zevnějšku od plastických chirurgů popírá. "Jsem hrdá na to, že je na mém těle všechno přírodní. Nikdy jsem si nenechala nic chirurgicky upravit. Jsem na sebe pyšná a jsem vážně šťastná. Ale neodsuzuji nikoho, kdo se pro plastiku rozhodl. Ať lidé dělají všechno, co je činí šťastnými. Pro mě je prostě plastika jen věc, po které jsem nikdy netoužila a nechtěla jsem si ji nechat udělat," svěřila se zpěvačka v rozhovoru pro magazín People.

Proto mnohé překvapí, že by se tito dva měli dát dohromady jako pár.  "Psali, že jsem měla poměr s Michaelem Jacksonem. Prý jsem s ním měla mít regulérní vztah. To byla naprostá hloupost. Prostě výmysly. Což ale nepopírá, že byl geniální. Byli jsme jen přátelé," dodala Paris Hilton. 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Přítel Olivie Newton-John zmizel a nikdo si toho nevšiml. Dodnes jde o jednu z největších záhad

Styl

Tasemnice liščí představuje pro člověka reálná rizika. Hlavně pro lidi, kteří konzumují neošetřené...

Dům a zahrada

Nenechávejte koření v kupovaných sáčcích. Hrozí plíseň i ztráta chuti