Z Jasněnky je Drsoňka. Míša Kuklová přesedlala na pohádky pro dospělé

 Celebrity 
01. prosince 2016 15:07 / Zita Marinovová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Při focení bylo veselo LeCo
Půvabná brunetka potěšila i svého kolegu z branže!

Za dveřmi jsou Vánoce, čili čas pohádek. Jedna z nejslavnějších představitelek filmových princezen, Michaela Kuklová, se ovšem letos zhostila role zcela jiné – na fotografiích pro kalendář firmy Leco, výrobce chutných a kvalitních českých uzenin, se převtělila do partnerky mafiánského bosse.

Společně s Petrem Jandou tak pózovali například v limuzíně, ale i přímo ve výrobně oblíbených masných produktů. Původně si měla na drsnou femme fatale v mafiánském outfitu zahrát Petrova dcera Marta. „Nakonec jí do toho přišly nějaké povinnosti, ale s Míšou Kuklovou jsem se setkal velmi rád,“ prozradil leader kapely Olympic během přestávky, kdy se oba hlavní protagonisté občerstvovali stylovým pohoštěním. A jakpak je na tom křehká Míša s konzumací uzených pochutin?

„Dávám přednost šunce před salámem, ale hlavně si vybírám podle kvality. Moc nerozumím vegetariánům, kteří nejedí maso ze soucitu se zvířaty. Napadá mne, jak by to asi na světě vypadalo, kdyby se všichni lidé stali vegetariány. Jestli by matička Země uživila nás i všechna ta zvířata…“ podotkla legendární princezna Jasněnka.

Kalendář společnosti Leco se bude již tradičně křtít počátkem nového roku a jako vždy bude spojen i s předáváním finančního daru určeného na podporu konkrétním dětem.

Témata: kalendář
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Petra Černocká promluvila o plastikách a přiznala, čím by se živila, kdyby nemohla zpívat

Styl

Pozor na falešné seznamky. Vydělávat na konverzaci s neexistujícími lidmi není přímo nezákonné

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu