Známý český zpěvák to vyřešil! Tohle natočil za volantem!

 Celebrity 
28. listopadu 2016 02:30 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
Josef Vágner to vzal velmi netradičně, ale nutno říct, že originálně! Youtube
Nikdo nejsme dokonalej. Nejde ani o překlep, ani o používání nespisovné češtiny, ale o název nové písničky Josefa Vágnera. Známý český zpěvák a muzikálový herec k němu natočil "klip", a to hodně netradiční!

Vágner, který hraje současně ve čtyřech muzikálech, koncertuje, vystupuje na plesech, společenských akcích, podniká a udělal i dvě vysoké školy, pojal písničku formou klipu za volantem. Během tří minut, co jede autem, respektivě jej řídí, odzpívá text nové písničky Nikdo nejsme dokonalej, která se objevila i v českých rádiích. 

"Je to o tom, že každej jsme nějakakej a nikdo opravdu nejsme dokonalej. Ani já ne...," usmívá se Pepa Vágner, který už nějaký ten pátek chodí s přítelkyní Marlen a jak říká, někdy s ním musí mít ona svatou trpělivost. "Ale jinak jsem hodnej, pozornej, milující, prostě - skoro dokonalej partner...," směje se zpěvák a herec, syn Karla Vágnera, který má z maminčiny strany řecké předky. 

A zatímco před pár měsíci představil duet s Kamilou Nývltovou - Je to nebezpečné, teď jde čistě o sólovku. "Chystám nové věci. Začal jsem spolupracovat se zpěvačkou Patricií, která je hlavně skvělá textařka. Udělala třeba písničku s Václavem Neckářem. Taky dávám dohromady i novou kapelu a po Novém roce to prostě rozjedeme," slibuje Vágner junior, kterého lze vidět v Draculovi, Angelice, Mýdlovém princi,  Antoinettě či navracející se Kleopatře.

Sami se podívejte, jak dopadl jeho nový počin, který vznik při průjezdu Prahou. Poměrně originální a dobrý nápad...

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Lindsay Lohan je vdanou paní. Vzala si bohatého finančníka

Styl

Nestárneme jen věkem, ale také stresem. Díky němu rychleji stárne náš imunitní systém a přicházejí...

Tech

Čína se chlubí největší a nejmodernější letadlovou lodí, jakou dosud postavila. Má ale jiné válečné...

Zavřít reklamu