Tak trochu šílený Kazma vtrhnul mezi padesát holčiček, které z toho ještě nemají rozum...

 Celebrity 
30. července 2013 21:55 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
"Strejda" Kamil jako dozor  / inStory.cz
Dominika Myslivcová křtila videoklip. Hraje v něm padesát holčiček. Písnička se jmenuje "Jako já" a jako ona, Dominika, byly oblečeny i všechny přítomné slečny. Čili v růžovém. Dominika je sice tak trochu magor, přesto, a nebo možná právě proto, vidělo její první klip na youtube přes sedmnáct milionů lidí. Jsme opravdu upřimně zvědaví, jak si povede tento.

Hlavní kmotrou byla dvouletá slečinka Claudia Tůmová, dcera Kateřiny Kristelové, která onu slávu moderovala. Holky měly tedy kšeftík obě. A Claudinka, která dvd s klipem slavnostně pokřtila Sunarem, dostala svým způsobem i honorář - kolekci šatiček od internetového obchodu Babyboutique.cz. "My tam ale i normálně nakupujeme, mají tam překrásné věcičky a za super ceny," vysvětlila Katka.

Kdo ovšem na tomto podvečerním mejdánku skutečně překvapil, byl Katčin partner, moderátor Kamil Bartošek, řečený Kazma. Nejenom, že neprováděl žádná alotria, jak jsme zvyklí z jeho One man show a nezakořenil tak v přítomných děvčátcích odpor k mužům, ale dokonce se předvedl jako rodinný typ. Velmi pozorně se totiž staral o Claudii, která byla ten den skutečně společensky unavená, jelikož přijela rovnou ze svatby svojí tety.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Intimní myšlenky princezny Diany k nahlédnutí: Soukromé dopisy, které psala v posledních dvou letech života...

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte