Konec demokracie? V televizi zakázali Krause, ANNU K., Štěpánovou, Vernera, Kocába, Fišerovou...

 Celebrity 
27. října 2016 02:00 / redakce
  2   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
V pořadu Show Jana Krause mělo tentokrát vystoupit mnoho umělců či sportovců a politiků. Ale Prima pořad díl stopla! Facebook ANNY K.
Tak tomu se říká konec demokracie! Alespoň to si teď myslí část národa poté, co se ve středu večer odehrálo na TV Prima. Místo nově natočeného dílu Show Jana Krause běžela repríza. Zakázali tak několik lidí, včetně umělců a sportovců, kteří tentokrát na natáčení přišli!
Důvodem byl zřejmě host ministr Daniel Herman a jeho strýc Jiří Brady, kolem kterých je teď velmi dusno. Prima sice zatím ne přímo oficiálně tvrdí, že "nedorazila včas kopie" pořadu, nicméně dalo by se tomu věřit, kdyby hosty nebyli právě Brady a Herman. A kdyby v sále, kde pořad Jana Krause točí, nebylo tolik umělců a hostí, kteří přišli na jejich podporu.

ANNA K., Bára Štěpánová, Táňa Fišerová, Micheal Kocáb, Tomáš Verner, Petr Koukal, Jiřina Šiklová a další. Ti přišli na natáčení, aby podpořili Bradyho s Hermanem. "Původně jsem tam šel jakože podpořit, ale změnilo se to v malý manifest. Upřímně se televizi ani nedivím, že to stopla. Už to zase zavání takovým zvláštním, až fanatismem. A to říkám přesto, že s neudělením vyznamenání pro pana Bradyho nesouhlasím." řekl VIPstory.cz jeden z VIP hostí.

Podle mnohých umělců, ale i řadových diskutujících dochází v ČR k zásadnímu narušení demokracie, kde se zakazují pořady a umělci, kteří mají jiný názor, než třeba prezident nebo kdokoli podobný.

"Je to ostuda. Fuuuuj. Kdo stojí za tímhle? Zeman, Forejt, Babiš nebo kdo...?," ptají se mnozí diskutující.

ANNA K. napsala k situaci na svůj profil toto: "TV Prima právě neodvysílala Show Jana Krause. Společně s dalšími osobnostmi i s mojí kapelou jsme se v úvodu dílu vyjádřili k pátečnímu státnímu svátku a udělování státních vyznamenání a podpořili jsme pana Jiřího Bradyho a Daniela Hermana, kteří byli se mnou hostem pořadu. Máme obavu, že v médiích ubývá prostoru, kde se lze svobodně vyjádřit. Mrazí nás z toho."

Otázka, co tanečnici ze StarDance vadilo víc. Že její vystoupení televize neodvysílala, nebo že neodvysílala celý pořad?
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Přilákejte na zahradu motýly, mají oblíbené rostliny

Styl

Jen zdravé rty jsou opravdu krásné. Pozor na nejčastější zlozvyky, kterými si je ničíte

Bydlení

Bazén potřebuje častou údržbu. Přinášíme tipy, díky kterým bude voda stále čistá

1. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

2. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

3. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

4. Krásná Klára Medková se po dlouhé době objevila ve společnosti. A dokonce po boku slavného manžela

5. Výjimečně talentovaný krasobruslařský idol měl ve své posteli raději muže než ženy. Na svoji lásku...

Zavřít reklamu