Zpěvák Marian Vojtko: Jako malý kluk jsem závodil na lyžích, nakonec mě ale rodiče přihlásili na zpěv

 Celebrity 
22. února 2022 19:00 / Ema Maxová
  0
📷
2 fotografie v galerii
Na lyžích stál zpěvák poprvé asi v sedmi letech Se svolením M.Vojtka
Operní a muzikálový zpěvák Marian Vojtko opět vyrazil na lyže. Tentokrát navštívil Skiareál Ještěd.

Zpěvák otestoval v moderním lyžařském středisku novou sjezdovku a prozradil, jak v dětství na lyžích závodil a proč ho nakonec rodiče raději přihlásili na zpěv.

Marian Vojtko vyrazil na lyžovačku na Ještěd úplně poprvé, rozhodně to ale nebylo naposledy. „Konečně jsem objevil lyžařskou destinaci, kterou budu každoročně navštěvovat. Nejenže se mi ve Skiareálu Ještěd moc líbilo, ale je to strašně blízko. Jen asi hodinu z Prahy, jsou to opravdu hory za rohem,“ uvedl operní a muzikálový zpěvák, který si užíval především pětačtyřicet metrů širokou a přes 1,5 kilometru dlouhou sjezdovku Nová Skalka, která je asi největším lákadlem zmodernizovaného skiareálu. Užijí si na ní nejen začátečníci a děti, ale i vyznavači carvingové jízdy a ostřílení lyžaři, ke kterým Marian nepochybně patří. Vždyť už jako malý chlapec závodně lyžoval.

„Na lyžích jsem stál poprvé asi v sedmi letech. Naši mě zapsali na lyže do klubu Červená hvězda, kde jsem byl asi pět let. Byly to krásné časy. Poznal jsem snad všechny kopce na Slovensku a závodil ve sjezdu a slalomu. Ve sjezdu jsem byl ale lepší. Byl jsem totiž dost živé dítě a při sjezdu jsem nemusel přemýšlet nad brankami. Jen jsem to pustil,“ prozradil oblíbený zpěvák a dodal: „Jelikož jsem po každém výjezdu na hory rozbil termosku, tak mě rodiče pak asi schválně dali na zpěv.“ 

V letošní sezóně přibylo na Ještědu i špičkové umělé osvětlení pro večerní lyžování nebo moderní aprés-ski bar na dojezdu. Zpěvák Vojtko dává ale před občerstvením raději přednost lyžovačce. „Na horách mám nejraději to, když nemusím na nikoho čekat. Takže moje partnerka je většinou ve wellness nebo v apré-ski baru a já si můžu v klidu závodit,“ směje se Marian, který dosud jezdil nejraději na Lipno, do Špindlu a do rakouských Alp.

Zdroj: Marian Vojtko, Skiareál Ještěd.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod