Nezaměstnaný Brooklyn Beckham prodává luxusní sídlo v Beverly Hills za jedenáct milionů dolarů

 Celebrity 
19. února 2022 07:59 / Mirka Malá
  4
📷
4 fotografie v galerii
Na prodeji domu nezaměstnaný Beckham nějaký dolar vydělá Depositphotos/Carl Gambino (volný zdroj foto)
Nejstarší syn Beckhamových je v posledních týdnech terčem posměchu. Jako nezaměstnaný fotograf se pustil do facebookové kulinářské show, ve které akorát prokázal to, že o vaření dohromady nic neví.

Přesto má zřejmě díky rodičům v Los Angeles luxusní sídlo, které obývá se svou snoubenkou Nicolou Peltz. A to je teď k mání za 11 milionů dolarů.

Chtějí něco menšího

Oficiálním důvodem prodeje krásného domu je údajně fakt, že je pro mladý pár příliš veliký. Přitom ho koupili teprve před osmi měsíci. Ale údajně chtějí být blíže svým rodinám. Brooklynova sídlí v Miami a Nicolina zase v Palm Beach.

Poté, co ve městě založil nový fotbalový tým Inter Miami FC, koupil David Beckham v Miami dům za 24 milionů dolarů. A Brooklyn a Nicola taky doufají, že prodejem domů jim něco zbyde v kapse, protože v Miami si hodlají koupit menší, tedy levnější dům.

Dům, který Brooklyn Beckham prodává, se nachází za soukromými branami v luxusní čtvrti Beverly Hills Post Office a může se pochlubit skleněnými stěnami. Primární apartmá má vlastní útočiště s obývacím pokojem, dvěma šatnami a venkovními lázněmi se soukromým schodištěm vedoucím na střešní terasu. Mezi luxusní vybavení patří masážní místnost s bílým křišťálem, suchá sauna, pára a kino. Dům ovšem celkově disponuje pěti ložnicemi a sedmi koupelnami. Nyní ho nabízí realitní makléř Carl Gambino.

Zdroj: NY Post, Miami Standard.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...