Kapitán Demo je Mistr světa všeho. Natočil duet s Daliborem Jandou a dal mu k svátku helikoptéru

 Celebrity 
03. listopadu 2021 09:19 / Mirka Malá
  0
📷
3 fotografie v galerii
Kapitán Demo je Mistr světa všeho Brainzone
Česko-italský magnát Kapitán Demo, jak si sám Jan Burian říká, vydává v prosinci nové album s názvem Mistr světa všeho, na kterém se svým teamem prý pracoval devět let.

Album bude podle jeho slov nejlepší nahrávkou všech dob a bude na něm několik hostů ze světa českého showbusinessu.

Duet s Jandou je šokem pro fanoušky Kapitána Dema

Prvním singlem z desky je song s názvem Pudeme domu a budeme někoho pomlouvat, a je to právě ta písnička, kterou Demo nazpíval jako duet s Daliborem Jandou. Natočili tak krásnou baladu o tom, jak se manželský pár vrací nad ránem z večírku, na kterém se jim nelíbilo.

Kapitán Demo svoji novou desku popsal s nadsázkou sobě vlastní. „Na tom albu je hodně hostů, který znám z golfu, z podsvětí nebo z branže, a kterejch si za něco vážim. Jedním z nich je Dalibor Janda, se kterým už roky chodíme na ryby a kecáme o zlatejch časech v šoubyznysu v devadesátkách a o posmrtným životě. Je to frajer s velkým hlasem, hvězda, která toho hodně zažila a vyprodala, a přitom je to skromnej kluk z Moravy. Na natáčení ho přivezla moje helikoptéra, kterou si tak oblíbil, že jsem mu ji dal k svátku. Náš společnej hit vyjde jak na mým, tak na jeho novým albu. Prostě jsme si plácli. Pop Virus forever! Lásku všem.“

Kapitána Dema stvořil Jiří Burian, hudebník, producent, DJ a moderátor, který je synem písničkáře, hudebníka a spisovatele Jana Buriana. Stojí už za mnohými hudebními projekty, zejména pak za Republic of Two. Jako Kapitán Demo se poprvé představil v roce 2012, kdy vydal debutovou desku s názvem Demolice. Dále čtěte: Královna Alžběta se opět těší lepšímu zdraví. Dokonce usedla za volant svého vozu.

Zdroj: Brainzone.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít