Eva Burešová ve svém diáři prozradí hodně ze svého soukromí, včetně vztahu s Přemkem Forejtem

 Celebrity 
28. října 2021 11:48 / Mirka Malá
  0
📷
3 fotografie v galerii
Dlouho svůj vztah tajili, teď se stane součástí interaktivního diáře TV Prima
Zpěvačka a herečka Eva Burešová pro své fanoušky připravila v pořadí už druhý diář. Ten bude její fanoušky provázet rokem 2022 a je plný hereččina soukromí, unikátních videí a speciálních kreseb.

Eva si už v dětství vytvářela různé deníčky a diáře. A tak se rozhodla pro své příznivce vytvořit diář, který bude o ní a bude také plný překvapení. "Vždy jsem si svoje diáře vylepšovala, kreslila si tam, dávala fotky. Chtěla jsem, aby byly interaktivní. Kamarádům jsem je dávala, aby mi tam psali vzkazy, a tak mě napadlo, proč právě takový diář neudělat,“ popisuje herečka.

Diář řekne hodně o jejím soukromí

"Nejsou tam žádné profi fotky, všechno jsou to fotky z mého života, selfíčka, fotky s přítelem a se synem. Mám tam i obrázky, co mi poslali fanoušci, a jsou tam také QR kódy, které jsou interaktivní a když na ně najedete mobilem přes aplikaci, tak se objeví třeba videa, jak jsem začínala na základní škole, jak jsem moderovala.“  A proč se diář jmenuje O něco blíž? Protože každý měsíc tam je kód, který se otevře v noci před tím, a tam bude Eva dávat aktuální věci, které ji zrovna v životě potkají, nebo co má před sebou.

Do diáře dala Eva Burešová i antistresové omalovánky. Její fanoušky ale stejně nejspíš bude zajímat její vztah se šéfkuchařem a porotcem MasterChef Česko Přemkem Forejtem. Ten nechyběl ani na křtu diáře, kde on a Eva vypadali jako stále velmi zamilovaný pár. Dále čtěte: Princ Harry a Meghan se chystají na Vánoce do Anglie za královnou. Její zdravotní stav je předmětem spekulací.

Zdroj: TV Prima.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum