Královna Alžběta se opět těší lepšímu zdraví. Dokonce usedla za volant svého vozu

 Celebrity 
02. listopadu 2021 09:32 / Mirka Malá
  1
📷
2 fotografie v galerii
Královna se po dlouhých týdnech objevila na veřejnosti Shutterstock
Pětadevadesátiletá britská panovnice se zjevně těší už lepšímu zdraví, než tomu bylo v uplynulých týdnech. Dobré zprávy přišly poté, co královnu zachytili fotografové za volantem jejího auta.

Alžběta si vyjela autem kolem panství Windsor. Když projížděla areálem, bylo to vlastně poprvé, co ji mohla prostřednictvím fotografů spatřit po několika týdnech veřejnost. Poté, co strávila noc v nemocnici před koncem října, Buckinghamský palác v pátek potvrdil, že královně lékaři doporučili, aby alespoň další dva týdny odpočívala. Během této doby pokračovala v plnění svých povinností uvnitř paláce.

Jízdu na koni má královna zakázanou

Je skutečně obdivuhodné, že v 95 letech musí od lékařů vůbec takový příkaz přijít. Ale je to tak. Královně bylo nařízeno, aby se zřekla jízdy na koni a rovněž také pití martini. 

Zatímco si královna užívala jízdu autem, členové královské rodiny, konkrétně princ Charles, Camilla, vévodkyně z Cornwallu, princ William a Kate Middleton, se v pondělí objevili ve Skotsku na zahájení konference OSN o změně klimatu COP26. Palác minulý týden oznámil, že se královna nezúčastní, jak bylo původně plánováno, a bude raději odpočívat. Královna však pro konferenci natočila videovzkaz, který zazněl na pondělní večerní recepci. 

Sama královna Alžběta doufá, že bude zpět v plné akci ještě tento měsíc. "Zůstává pevným záměrem královny být přítomna na National Service of Remembrance v neděli 14. listopadu," uvedl oficiálně palác. Dále čtěte: Brad Pitt znovu neuspěl u soudu v bitvě o děti s Angelinou Jolie. Ta je chce jen pro sebe.

Zdroj: People.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zoufalý Ivan Vyskočil nevěří, že jeho syn spáchal sebevraždu. Jeho tělo ještě ani nepohřbili

Styl

Mirka (54): Sestra kvůli mně zemřela, nevyrovnala jsem se s tím roky

Tech

Mega raketa mise Artemis I má za sebou zkoušku mokrých šatů. Na Měsíc se poletí už v létě

Zavřít reklamu