Herečka a dietářka Lenka Kořínková jako potížistka ve slavné kulinářské show

 Life & Style 
20. dubna 2021 09:47 / René Černý
  2   8
📷
Dalších 6 fotografií v galerii
Lenka Holas Kořínková se po letech zase objeví v pořadu Prostřeno Se souhlasem FTV Prima
Už před mnoha lety, kdy se Lenka Holas Kořínková zúčastnila slavné televizní kulinářské show Prostřeno, byla za rýpalku a potížistku. Tehdy z ní zbylé osazenstvo v podání zpěvačky Heidi Janků, kouzelníka Richarda Nedvěda a herce, gurmeta a gurmána Lukáše Hejlíka bylo dost na větvi. Teď si to hvězda filmů, a to včetně slavných Holek z porcelánu, zopakovala. Ovšem s jiným osazenstvem.

Dnes už 65letá, jak sama říká bývalá herečka šla do pořadu hlavně kvůli penězům. Ostatně vše dělá kvůli nim a nikdy ani herectví nebrala jinak. Neměla k němu prý zvláštní vztah. Proto s ním také skončila. O zábavu v Prostřenu v příštím týdnu nouze nebude. Do svého soutěžního menu se rozhodla zařadit pokrmy, které si dopřává po celý svůj den – od snídaně až po večeři.

„Mou typickou snídaní jsou dary přírody s variabilním chuťovým vyladěním a doplňky, jako přesnídávku si dávám kokosovo-dýňové pohlazení s nádechem zázvoru, oblíbeným obědem jsou variace na falafelové téma s oranžovými zelenino-brambory a horou svěží zeleniny s řepou, k lehké večeři si pak dávám vanilkovo-rýžovou hebkost v medovo-malinovém objetí,“ říká Kořínková.

Proslula kdysi dělenou stravou, kterou si ale dělí po svém a každému, kdo ji lehce kritizuje, že tato forma stravování je maličko o něčem jiném, velmi rázně vysvětlí, že ať si to každý dělá jak chce, ona že to dělá takhle a hotovo…

V jejím menu není žádné maso, laktóza ani lepek, jelikož to všechno Lenka Holas Kořínková nejí. A ještě k tomu důmyslně potravu dělí na „rostlinky, zvířátka a neutrál“. Tomuto způsobu stravování také vděčí za svou velice štíhlou figuru – přestože, jak sama prohlásí, svalovou hmotu nemá žádnou. A je to vidět například na jejích hubených nožičkách…

Nad dopisem televizní produkce, co by se ten den mělo v pořadu vařit, kroutila Kořínková hlavou. „Já tomu vůbec nerozumím, tomu textu. Já takovýhle věci nedělám, já to, co jím, jím proto, že to miluju a ne proto, že si tady hraju na svatou a pak jakože hřeším. To jsou absolutní nesmysly,“ rozčílila se bývalá herečka lehce.

Vařit bude Lenka Holas Kořínková sice hned v pondělí, ale ani další dny s ní rozhodně nebude nuda. Nejenom její čtyři spolusoutěžící, ale hlavně diváci se dozví třeba i to, že ji nebaví domácí práce a zařídila si to prý tak, aby je dělat nemusela. Nebo to, jak zareaguje na to, že si jedna ze spolusoutěžících našla lásku přes seznamku, nebo proč je lepší pít polévku z talíře, než-li ji jíst normálně lžící.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pokud se chcete se zbavit nadobro komárů na své zahradě, pořiďte si vážku. Stačí jen vysázet ty...

Styl

Zrzavá balayage je nový vlasový trend pro podzim 2021

Bydlení

Toile design je luxusní odkaz na starou Francii. Vyzkoušejte jej doma

1. Kristýna Hrušínská měla v Pánském klubu stylového kanárkově žlutého parťáka

2. Vrátila se do Evropy a šla pod skalpel. Zuzana Belohorcová prozradila, co si nechala vylepšit tentokrát

3. Jako vejce vejci. Olympijský vítěz David Svoboda nafotil charitativní kalendář se svým dvojčetem

4. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

5. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

Zavřít reklamu