Imitátor Petr Jablonský prozradil, která politička ho nazvala volem a kdo se postaral o to, aby jeho pořady v televizi skončily

 Face To Face 
20. března 2021 17:39 / René Černý
  11
📷
3 fotografie v galerii
Petr Jablonský disponuje asi stovkou hlasů různých osobností Face To Face
Proč si zvát do pořadu známé osobnosti postupně, když to lze udělat najednou a přitom dodržet všechna restriktivní nařízení?! Někdo si může myslet, že to v téhle koronavirové době není možné, ale když se chce, jde všechno! Hostem René Kekelyho v pořadu Face To Face byl imitátor nejméně stovky hlasů herců, zpěváků, sportovců, bavičů, ale i politiků, herec Petr Jablonský. Ten kromě jiného prozradil, koho naštval, kdo se postaral o konec jeho pořadů.

Některé známé osobnosti a hlavně politikové imitování svých hlasů berou jako zábavu a součást satiry, jiní se i uráží. Jak sám Petr Jablobský říká, přímo do očí to neřeknou. 

"Oni někteří, když se vidí v televizi, tak jdou za odpovědným pracovníkem někde tam výš a nahoře, kde probíhají takové zákulisní dohody ve smyslu, že by bylo lepší, kdyby ten pořad skončil. Bohužel se to pořád děje, ale ta cenzura není oficiální," prozradil Petr Jablonský.

Někomu prý imitování nevadí vůbec, jako kupříkladu prezidentovi Miloši Zemanovi, ale u premiéra Babiše by si prý tak jistý nebyl. A pak jsou ti, kteří se i vyjadřují k tomu, že je to uráží. Jablonského kariéra začala v sedmnácti letech. Jeden z prvních hlasů, který začal imitovat, patřil političce Petře Buzkové. Právě s ní neměl zrovna pozitivní osobní zkušenost.

Kdysi na jednom meatinku ČSSD na pražském Výstavišti na 1. máje se s tehdejší ministryní školství Jablonský potkal. "A pan režisér celé akce ji oslovil s tím, že řekl, že tady pan Jablonský vás právě imituje, no předveď, jak děláš paní Buzkovou. Tak jsem to předvedl. Ona se tak koukala a pak řekla: To je vůl. Už jste se někdy koupal na 1. máje ve fontáně? A odešla a už jsem ji nikdy neviděl," zavzpomínal Petr Jablonský.

Celkem disponuje asi stovkou hlasů nejenom politiků. Aktuálně nejvíce napodobuje Andreje Babiše, Miloše Zemana, Petra Fialu, Ivana Bartoše, Tomia Okamuru a další, z herců a dalších umělců třeba Luďka Sobotu, Bolka Polívku, Chantal Poullain nebo Halinu Pawlowskou.

Koho všeho se učil, jak dlouho, čím vším musí projít a které hlasy mu nejdou? I o tom Petr Jablonský ve Face To Face promluvil.

 

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí