S kým letos stráví Velikonoce Heidi Janků? Sama zpěvačka nebude

 Celebrity 
11. dubna 2020 09:50 / René Černý
  6   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Heidi Janků si Velikonoce udělá letos po svém Archiv H. Janků
Letos uplynou tři roky od chvíle, kdy Heidi Janků přišla o svého milovaného manžela, hudebníka Ivo Pavlíka. Zpěvačka letošní Velikonoce stráví sama. Ne proto, že by musela žít v osamění, ale kvůli koronavirové situaci. I když až tak úplně sama vlastně nebude.

Ve svém domě v Uhříněvsi už druhým rokem žije s kníračem Edou. A ten je skvělým parťákem Heidi Janků doma i na cestách. Často ho s sebou bere a nechává v šatně. Občas se sebevědomý psík sebere a jde klidně na jeviště. To má pak zpěvačka ještě větší aplaus. 

Právě s Edou stráví jarní svátky a jak přiznala, nějak zvlášť jí to nevadí. Situaci s koronavirem chápe a podřídila se. 

"V rodině jsme si řekli, že to asi letos prostě nebudeme pokoušet a cizí koledníky domů nepustím. Je to logické. Loni jsme se sešli u sousedů a Velikonoce jsme slavili tak nějak pospolu - máme tady docela fajn partu. Letos se budeme muset bez grilování a posezení u vína obejít, škoda," posteskla si zpěvačka, která ale svátky nehodila přes palubu. 

"Mám už trochu nazdobeno, asi si upeču beránka, ale jinak svátky strávím sama jen s Edou, který je z karantény nadšený, protože jsme stále spolu a na dlouhé procházky chodíme pravidelně. A stejné to bude i o svátcích. Asi budu i trochu pracovat na zahradě. Prostě karanténa," usmívá se Janků.

Věří, že alespoň v létě se některé akce a venkovní vystoupení uskuteční. Jak kvůli sobě a fanouškům, tak hlavně kvůli kapele HeidiBand, v jejímž čele stojí Adam Pavlík. Nevlastní syn, respektive syn jejího manžela Ivo Pavlíka a Věry Špinarové. 

Heidi je spolu s kapelou moc dobře a ohlasy od publika jsou skvělé. Všichni si pochvalují skvělou energii, písničky, na které se dá i tančit, ale Heidi samozřejmě nesmí nikdy z pódida odejít bez hitu Když se načančám. "Tu dávám vždycky, to by mi lidi neodpustili," dodala Heidi Janků, která jako řada lidí šila roušky a myslí na všechny v první linii, kdo to mají momentálně velmi těžké. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vybavte si prakticky kuchyni tak, aby se vám v ní vařilo co nejlépe

Styl

Bobovat mohou i nejmenší děti. Přizpůsobte však výběr bobů jejich věku

Bydlení

Sníh na střeše vypadá pohádkově, ale rozhodně je bezpečnější jej včas odstranit

1. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

2. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

3. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

4. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

5. Jan Čenský se vydal na otevíračku zimní sezony do Rakouska. Krátce na to se horská střediska uzavřela

Zavřít reklamu