Hloupost jako image. Dominika chce zkrátka prorazit za každou cenu.

 Celebrity 
29. prosince 2013 05:16 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
To co drží v ruce je banán Youtube.com
Nejnovějším přírůstkem do sbírky rad a nápadů bloggerky Dominiky Myslivcové (19) je návod, jak správně jíst banán. Ukáže vám, jak ho správně držet, upozorní, abyste v tom nehledali žádné sexuální podtexty, předvede slupku zevnitř i zvenčí, kdybyste to náhodou ještě nikdy neviděli a pak ten banán sní měsíček po měsíčku. Slyšíte správně. Totiž celou dobu, kdy mluví o banánu, drží v ruce oranžovou mandarinku. Nabízí se tak otázka, jestli je opravdu tak hloupá, jak si myslí většina národa a nebo to jenom hraje.

Každý máme jiné hranice, jak dosáhnout svých snů. Dominika by chtěla být herečka, jak se kdysi svěřila v Show Jana Krause. Ale konkurence je dnes veliká a vyčnívat z davu už není tak jednoduché. Je tedy dost možné, že ta holka to má všechno do písmenka spočítané... pokud ji po těch internetových eskapádách bude chtít někdo zaměstnat i na lukrativnější roli, než číšnici nahoře bez.

Když si to zrekapitulujeme, tak Dominika už je oficiálně prohlášena za celebritu. Zúčastnila se několika focení, dokonce i videoklipu, sám pan Kraus si ji pozval do televize, aby mu taky něco parádního poradila. Ona sama sice nechápe, proč si všichni myslíme, že je hloupá, ale podle nás to ví moc dobře. Sice nás svým snažením prý chce odpárat od zkažené reality, ale nikoho neobohatí, když vám řekne: ,,Ukážu vám, jak sníst banán a věřte mi, že když přijdete na ten princip, tak to není vůbec nic těžkého,‘‘ a pak na vás stejně vytáhne mandarinku.

Zato moc dobře ví, že tímhle probudí další z mnoha diskuzí - je hloupá versus není hloupá a jenom to hraje - a pokud chce být někdo slavný a neupadnout v zapomnění, tak co je důležité? Přece aby se o něm psalo, psalo, mluvilo, diskutovalo,...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Čtyři ženská znamení, která nemívají štěstí v lásce. Proč tomu tak je a je možné si lásku do...

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?