Důkaz, že Bílá opravdu chtěla vystoupit, a že si nemoc nevymyslela!

 Celebrity 
07. listopadu 2016 02:00 / redakce
  5   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Zoufalá a bezradná Lucie Bílá v O2 areně před rozhodnutím přeložit dva obří koncerty! Archiv L. Bílé/L. Fronk
Lucii Bílé je po umělecké stránce asi nejhůře, jak jí kdy za poslední roky bylo. Tolik se těšila na dva velké koncerty do O2 areny, až se žádné nekonaly. Ani v sobotu, ani včera. Kvůli hlasové indispozici a zánětu průdušek je musela přeložit. Najdou se ale i tací, kteří odporně spekulují!

Zlatá slavice ale chtěla do poslední chvíle vystoupit. Byla odhodlána koncert odzpívat, a to i přesto, že v sobotu dopoledne dostala antibiotika. Pak přijela do O2 areny. Ale při začátku generálky zjistila, že to prostě nepůjde. Že nezazpívá ani "hoří". A že by to byla větší ostuda, než koncerty Fifty Fifty přeložit. 

"Chtěla bych se vám všem strašně moc omluvit. Chtěla bych vám říct, že jsem včera do posledního okamžiku bojovala, aby se koncerty zrušit nemusely. Snažila jsem se, a i přes zrušení generálky a i přes nástup lékařů jsem to nedokázala,“ promluvila roztřeseně a sípavým hlasem Lucie Bílá na zvukové nahrávce, kterou její management rozeslal. 

Bílá ale opravdu v sobotu v hale byla. Dokazuje to právě i řada fotek na videu, včetně té, jak část jejího týmu sedí v šatně a řeší, co udělat dál. Sice byli někteří fanouškové naštvaní, protože vážili cestu přes půl republky, zajistili si například i hotel a za vstupenky dali tisíce, ale většinou situaci pochopili.

"Není to příjemné, ale stane se to. Vždyť i Lucie Bílá je jenom člověk a snad si může dovolit omarodit. Tak holt pojedeme v lednu, alespoň se máme na co těšit," dodala jedna z fanynek paní Jaroslava z Klatov.

"Je mi to neskutečně líto a věřte mi, že ten pocit, který teď prožívám, je tak šílenej a bezmocnej, že bych ho nepřála ani tomu nejošklivějšímu člověku na světě. Chtěla bych říct lidem, kteří se na mě zlobí, vůbec se vám nedivím. A jenom vás prosím, nezlobte se na mě dlouho...," požádala své příznivce zpěvačka. 

"Vstupenky, které si lidé zakoupili na 5. a 6. listopadu zůstávají pochopitelně v platnosti. Náhradní termín koncertů je stanoven na 8. ledna 2017 od 14 a od 20 hodin," dodal PR manažer koncertů René Kekely.

Bílou teď za pár týdnů čeká šňůra vánočních koncertů Bílé Vánoce. Sama věří, že bude v pořádku a alespo%n za některými fanoušky bude moct přijet...

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Sezona komárů začala. Jak se proti nim bránit a jaké možnosti využít

Styl

Klimatizace člověku v létě uleví. Může ale také ničit zrak, svaly i klouby

Bydlení

Udržte v domě dobrou energii. Zavírejte koupelnu a sklápějte záchodové prkénko

1. Kristýna Hrušínská měla v Pánském klubu stylového kanárkově žlutého parťáka

2. Vrátila se do Evropy a šla pod skalpel. Zuzana Belohorcová prozradila, co si nechala vylepšit tentokrát

3. Jako vejce vejci. Olympijský vítěz David Svoboda nafotil charitativní kalendář se svým dvojčetem

4. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

5. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

Zavřít reklamu