Gott se na to letos na Slavíkovi prostě vykašle! A basta!

 Celebrity 
07. listopadu 2016 03:30 / redakce
  4   0
Karel Gott letos na Slavících rozhodně zpívat nebude! Řekl to jasně! Profimedia
Karel Gott nepřestává šokovat. Nejprve náhlý prodej nedostavěné roubenky na Děčínsku, teď rozhodnutí o Českém slavíkovi. Trochu moc šoků najednou! Druhé jeho nestandardní rozhodnutí souvisí s Českým slavíkem.

Zpěvák, který má být ve skvělé formě, opět začal koncertovat, vystupovat, brázdit české, slovenské či německé akce, včetně televizních natáčení ale řekl, že na Slavíkách letos nezazpívá.

Zpěvák se nechal slyšet, že se na to prostě necítí! Tím všem vyrazol dech. Jak to, že se na zpívání na živo cítil v Lucerně na narozeninách Hany Zagorové a na Slavíkách, kde mohl zpívat na playback, jako ostatně mnohokrát, nikoli? 

Prostě se tak rozhodl a nikdo to nezmění. Zpěvák taky odmítl spekulace, že by odmítl zazpívat s Marikou Gombitovou. Ta bude mít duet s Miroslavem Žbirkou. Ovšem Gott prý nikde neslíbil, že s Marikou, které si jinak nesmírně váží, bude zpívat! 

„Já jsem organizátorům Slavíka už před několika týdny řekl, že se pro letošní ročník necítím na to, zpívat v přímém přenosu. Nemohl jsem tedy logicky s nikým o možném vystoupení ani jednat,“ uvedl zpěvák pro Aha. 

"Není to samo sebou. Všichni čekali, že bude hlavní hvězdou. Buď je za tím něco jiného, nebo už prostě nechce dělat pouhý magnet pro televizní sledovanost. Jinak je totiž ten pořad Český slavík dost o ničem. Bohužel nikdo s tím nic nedělá a může to skončit, jako teď dopadla Česká Miss," zamyslel se jeden z blízkých známých Gotta.

Jedno je ale jisté, i kdyby Karel Gott na Slavíky ani nedorazil, což se snad nestane, svého 41. Zlatého a 2. Platinového má rozhodně v kapse. Jak to bude u zpěvaček a kapel, se ale teprve uvidí...

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Sezona komárů začala. Jak se proti nim bránit a jaké možnosti využít

Styl

Klimatizace člověku v létě uleví. Může ale také ničit zrak, svaly i klouby

Bydlení

Udržte v domě dobrou energii. Zavírejte koupelnu a sklápějte záchodové prkénko

1. Kristýna Hrušínská měla v Pánském klubu stylového kanárkově žlutého parťáka

2. Vrátila se do Evropy a šla pod skalpel. Zuzana Belohorcová prozradila, co si nechala vylepšit tentokrát

3. Jako vejce vejci. Olympijský vítěz David Svoboda nafotil charitativní kalendář se svým dvojčetem

4. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

5. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

Zavřít reklamu