Gott se na to letos na Slavíkovi prostě vykašle! A basta!

 Celebrity 
07. listopadu 2016 03:30 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Karel Gott letos na Slavících rozhodně zpívat nebude! Řekl to jasně! Profimedia
Karel Gott nepřestává šokovat. Nejprve náhlý prodej nedostavěné roubenky na Děčínsku, teď rozhodnutí o Českém slavíkovi. Trochu moc šoků najednou! Druhé jeho nestandardní rozhodnutí souvisí s Českým slavíkem.

Zpěvák, který má být ve skvělé formě, opět začal koncertovat, vystupovat, brázdit české, slovenské či německé akce, včetně televizních natáčení ale řekl, že na Slavíkách letos nezazpívá.

Zpěvák se nechal slyšet, že se na to prostě necítí! Tím všem vyrazol dech. Jak to, že se na zpívání na živo cítil v Lucerně na narozeninách Hany Zagorové a na Slavíkách, kde mohl zpívat na playback, jako ostatně mnohokrát, nikoli? 

Prostě se tak rozhodl a nikdo to nezmění. Zpěvák taky odmítl spekulace, že by odmítl zazpívat s Marikou Gombitovou. Ta bude mít duet s Miroslavem Žbirkou. Ovšem Gott prý nikde neslíbil, že s Marikou, které si jinak nesmírně váží, bude zpívat! 

„Já jsem organizátorům Slavíka už před několika týdny řekl, že se pro letošní ročník necítím na to, zpívat v přímém přenosu. Nemohl jsem tedy logicky s nikým o možném vystoupení ani jednat,“ uvedl zpěvák pro Aha. 

"Není to samo sebou. Všichni čekali, že bude hlavní hvězdou. Buď je za tím něco jiného, nebo už prostě nechce dělat pouhý magnet pro televizní sledovanost. Jinak je totiž ten pořad Český slavík dost o ničem. Bohužel nikdo s tím nic nedělá a může to skončit, jako teď dopadla Česká Miss," zamyslel se jeden z blízkých známých Gotta.

Jedno je ale jisté, i kdyby Karel Gott na Slavíky ani nedorazil, což se snad nestane, svého 41. Zlatého a 2. Platinového má rozhodně v kapse. Jak to bude u zpěvaček a kapel, se ale teprve uvidí...

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít