Dara Rolins ukázala, že je obrovská profesionálka!

 Celebrity 
03. října 2016 04:00 / redakce
  2   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Dara Rolins fanoušky nezklamala a do Žiliny i přes zármutek přijela! Instagram
Někteří by ji snad mohli odsoudit, ale ona ukázala, že je obrovská profesionálka. Před pár dny jí zemřela nejbližší kamarádka a manažerka a ona přesto dokázala jít mezi lidi a zazpívat. Tohle skutečně umí jen ten, kdo umí být svědomitý. Navíc možná zpěvačce i pomohlo, být mezi fanoušky.
Daru ničí to, že její nejbližší přítelkyně odešla tak mladá, přesto, že statečně s rakovinou bojovala. Přesto dokázala najít v sobě sílu a jít před stovky lidí. Ve slovenské Žilině zazpívala a podle obecenstva to bylo super. Jediná myšlenka, kterou měla, byla samozřejmě na Evu Skallovou!

"Byla skvělá a obdivujeme, že tohle dokázala. Je fakt super a je profesionálka každým coulem," ocenila Maria s Markom, kteří přijeli na Dařinu akci z Bratislavy.

"Dobré ranko světe, právě opouštíme Žilinu. Chce se mi napsat něco jako všude dobře, na jevišti nejlépe. Ani na sekundu jste mě nenechali pochybovat o tom, že vyzpívat se z některých věcí je jen další ventil emocí vedle vykřičet se a vyplakat," Dara na sociální síti.

Dara se Skallové být na blízku a snažila se jí podporovat, jak jen to šlo. Dokonce chtěla, aby si zahrála v jejím novém klipu. To už bohužel nešlo. Kdejaká "hvězdička" by se z toho, co se stalo Rolins, hroutila a rušila jednu akci za druhou, Dara ne! Prostě nechtěla zklamat fanoušky, ani Evu, tam nahoru... Měla by určitě radost, že zpěvačka přijela potěšit své příznivce a vlastně zpívala jenom pro ni...
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Podomítkové instalace vypadají dobře a ještě vám ušetří prostor

Styl

Vědci zjistili, že po určitém druhu potravin budete více atraktivní

Bydlení

Jak by měla vypadat ložnice. Čeho se vyvarovat a co naopak podpořit

1. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

2. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

3. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

4. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

5. Halina Pawlowská a její nepředstavitelné a naprosto nečekané situace

Zavřít reklamu