Divné chování Jiřího Suchého: Proč zapomněl na své kamarády?

 Celebrity 
01. října 2016 03:00 / redakce
  3   0
Jiří Suchý slaví 85. narozeniny. Ale lidi, jako Pilarová, Štědrý, Filipovská nebo Hegerová - nepozval! archiv
Legenda Divadla Semafor Jiří Suchý se uzdravuje jak z kolapsu na koncertě v Klatovech, tak z chřipky, která následovala. Nyní oslaví 85. narozeniny. Ovšem divné, je, že nepozval své přátele a kolegy. Ti jsou zaskočeni!
Právě lidi, které stáli u zrodu legendárního Semaforu Suchý nepozval na oslavu svých narozenin, která se konala v pátek i celý víkend.

Suchý nepozval lidi, jako je Karel Štědrý, Eva Pilarová. Pavlína Filipovská, Pavel Sedláček nebo Hana Hegerová. To, že by nepozval Hegerovou, by se dalo pochopit, protože šansonová královna už nikam nechodí. Ale, že zapomněl na další, je i podle deníku Aha záhada!

„Nebyl jsem pozván. Mrzí mě to,“ řekl deníku Aha! Štědrý, který v roce 1959 patřil k zakládajícím členům Semaforu. „Žádnou pozvánku jsem nedostala. Je to divný,“ oznámila totéž hvězda filmu Kdyby tisíc klarinetů Pilarová, která v divadle začínala, a vystupovala dokonce s Jiřím Suchým a Jiřím Šlitrem (†45).

„Nikam nejdu, pozvánku nemám. Je mi to docela líto,“ přiznala Filipovská, který hrála v úplně první semaforské hře Člověk z půdy, jejíž hit Včera neděle byla se stal až do Holek z naší školky nejhranějším singlem vůbec. „Nejsem zván. Škoda. S chutí bych přišel a vzdal Jiřímu Suchému hold,“ netajil zklamání Sedláček, průkopník rokenrolu u nás a jeden z prvních členů Semaforu.

Sama Eva Pilarová, ač jí Suchý taky nepozval, mu přeje všechno nejlepší a hlavně zdraví. Mnozí jsou ale zaraženi tím, že principál nepozval své věrné a kdysi stěžejní pilíře svého divadla, které se stalo legendou.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jaro je tady, připravte se na pěstitelskou sezonu

Styl

Co dělat, když někdo z vaší domácnosti onemocní koronavirem

Bydlení

Kompostér se hodí na každou zahradu. Vyrobit ho zvládnete za pouhé dvě hodiny

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu