Divné chování Jiřího Suchého: Proč zapomněl na své kamarády?

 Celebrity 
01. října 2016 03:00 / redakce
  3   0
Jiří Suchý slaví 85. narozeniny. Ale lidi, jako Pilarová, Štědrý, Filipovská nebo Hegerová - nepozval! archiv
Legenda Divadla Semafor Jiří Suchý se uzdravuje jak z kolapsu na koncertě v Klatovech, tak z chřipky, která následovala. Nyní oslaví 85. narozeniny. Ovšem divné, je, že nepozval své přátele a kolegy. Ti jsou zaskočeni!
Právě lidi, které stáli u zrodu legendárního Semaforu Suchý nepozval na oslavu svých narozenin, která se konala v pátek i celý víkend.

Suchý nepozval lidi, jako je Karel Štědrý, Eva Pilarová. Pavlína Filipovská, Pavel Sedláček nebo Hana Hegerová. To, že by nepozval Hegerovou, by se dalo pochopit, protože šansonová královna už nikam nechodí. Ale, že zapomněl na další, je i podle deníku Aha záhada!

„Nebyl jsem pozván. Mrzí mě to,“ řekl deníku Aha! Štědrý, který v roce 1959 patřil k zakládajícím členům Semaforu. „Žádnou pozvánku jsem nedostala. Je to divný,“ oznámila totéž hvězda filmu Kdyby tisíc klarinetů Pilarová, která v divadle začínala, a vystupovala dokonce s Jiřím Suchým a Jiřím Šlitrem (†45).

„Nikam nejdu, pozvánku nemám. Je mi to docela líto,“ přiznala Filipovská, který hrála v úplně první semaforské hře Člověk z půdy, jejíž hit Včera neděle byla se stal až do Holek z naší školky nejhranějším singlem vůbec. „Nejsem zván. Škoda. S chutí bych přišel a vzdal Jiřímu Suchému hold,“ netajil zklamání Sedláček, průkopník rokenrolu u nás a jeden z prvních členů Semaforu.

Sama Eva Pilarová, ač jí Suchý taky nepozval, mu přeje všechno nejlepší a hlavně zdraví. Mnozí jsou ale zaraženi tím, že principál nepozval své věrné a kdysi stěžejní pilíře svého divadla, které se stalo legendou.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pokud si chcete zvelebit balkon, nyní je ideální čas na promyšlení změn, které můžete provést

Styl

I o tetování se musí pečovat, aby rychle nevybledlo

Bydlení

Vaší návštěvě stačí jen osmatřicet vteřin, aby si udělala úsudek o vašem bytě

1. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

2. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

3. Halina Pawlowská a její nepředstavitelné a naprosto nečekané situace

4. Tajemství slavných českých žen prozrazeno. V koupelně mají elixír mládí!

5. Martin Dejdar přivedl v Tatrách ženskou na vrchol

Zavřít reklamu