Divné chování Jiřího Suchého: Proč zapomněl na své kamarády?

 Celebrity 
01. října 2016 03:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jiří Suchý slaví 85. narozeniny. Ale lidi, jako Pilarová, Štědrý, Filipovská nebo Hegerová - nepozval! archiv
Legenda Divadla Semafor Jiří Suchý se uzdravuje jak z kolapsu na koncertě v Klatovech, tak z chřipky, která následovala. Nyní oslaví 85. narozeniny. Ovšem divné, je, že nepozval své přátele a kolegy. Ti jsou zaskočeni!
Právě lidi, které stáli u zrodu legendárního Semaforu Suchý nepozval na oslavu svých narozenin, která se konala v pátek i celý víkend.

Suchý nepozval lidi, jako je Karel Štědrý, Eva Pilarová. Pavlína Filipovská, Pavel Sedláček nebo Hana Hegerová. To, že by nepozval Hegerovou, by se dalo pochopit, protože šansonová královna už nikam nechodí. Ale, že zapomněl na další, je i podle deníku Aha záhada!

„Nebyl jsem pozván. Mrzí mě to,“ řekl deníku Aha! Štědrý, který v roce 1959 patřil k zakládajícím členům Semaforu. „Žádnou pozvánku jsem nedostala. Je to divný,“ oznámila totéž hvězda filmu Kdyby tisíc klarinetů Pilarová, která v divadle začínala, a vystupovala dokonce s Jiřím Suchým a Jiřím Šlitrem (†45).

„Nikam nejdu, pozvánku nemám. Je mi to docela líto,“ přiznala Filipovská, který hrála v úplně první semaforské hře Člověk z půdy, jejíž hit Včera neděle byla se stal až do Holek z naší školky nejhranějším singlem vůbec. „Nejsem zván. Škoda. S chutí bych přišel a vzdal Jiřímu Suchému hold,“ netajil zklamání Sedláček, průkopník rokenrolu u nás a jeden z prvních členů Semaforu.

Sama Eva Pilarová, ač jí Suchý taky nepozval, mu přeje všechno nejlepší a hlavně zdraví. Mnozí jsou ale zaraženi tím, že principál nepozval své věrné a kdysi stěžejní pilíře svého divadla, které se stalo legendou.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum